Łącznik kanałów płaskich z przepustnicą PCV 204x60 mm

  • Kod produktu 8181
  • EAN 4250622609921
  • Producent Dalap
  • Dostępność 30 szt. i więcej
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
12 zł

cena netto
9,76 zł

Plastikowa  złączka z zaworem zwrotnym Dalap 8181  do połączenia prostokątnego  kanału wentylacyjnego  o wymiarach 204x60mm.

ZASTOSOWANIE

Element wentylacyjny przeznaczony do bezpośredniej instalacji do kanałów o wymiarach 204x60mm. Złączka z zaworem zwrotnym zapobiega wstecznemu przepływowi powietrza. Łatwa instalacja poprzez nasunięcie kołnierza na przewód.  Złączka odporna na temperaturę do 40 °C

KONSTRUKCJA

Złączka wentylacyjna z zaworem zwrotnym jest wykonana z plastiku , która posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Zawór zwrotny jest grawitacyjny (po wyłączeniu wentylatora zamknie się sam). 

KOMPATYBILNOŚĆ

Złączka z zaworem Dalap 8181 jest kompatybilna ze wszystkim pozostałymi elementami wentylacyjnymi z naszej oferty  - redukcje, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

Parametry

Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Do wnętrza kanału
Rozmiary 204x60 mm

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij