megjelenítése / elrejtése menü

  Złączka elastyczna tłumiąca do kanałów 315 mm Dalap FCG 315

  • tłumi wibracje i hałas
  • średnica 315 mm
  • do temperatury 80 °C

  W magazynie 1 szt.

  65 złz VAT

  53 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  80009
  4250622609006
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Złączka elastyczna tłumiąca metalowa Dalap FCG 315 do połączenia kanałów o średnicy 315 mm.


  ZASTOSOWANIE

  Okrągła elastyczna złączka służy do zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się wibracji, szumu i hałasu  powstających w wyniku działania wentylatorów lub innych urządzeń mechanicznych. Wkład tłumiący wkłada się pomiędzy źródło wibracji a rury wentylacyjne. Wyjątkowy brzeg zapewnia idealną szczelność połączenia przewodu klimatyzacji. Różne warianty wykonania i wielkość półproduktu elastycznego połączenia umożliwiają zastosowanie w jakichkolwiek warunkach. Łatwa instalacja poprzez przykręcenie kołnierza do wentylatora lub ściany Złączka wytrzyma temperaturę do 80 °C.

  KONSTRUKCJA

  Zewnętrzna złączka wentylacyjna wykonana jest z galwanicznie ocynkowanej blachy, która posiada wysoką odporność na wpływy atmosferyczne. Osłona złączki jest spawany szwowo. Elastyczna wkładka wykonana jest z polietylenowej taśmy wzmocnionej włóknami poliamidowymi. Połączenie jest szczelne i wodoodporne.

  KOMPATYBILNOŚĆ

  Złączka jest kompatybilna ze wszystkim pozostałymi elementami wentylacyjnymi z naszej oferty  - redukcje, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

  Parametry i specyfikacje

  Symbol certyfikatuCE
  MateriałPozinkovaný plech a nylon
  Średnica315 mm