megjelenítése / elrejtése menü

  Złączka elastyczna tłumiąca do kanałów 150 mm Dalap FCG 150

  • tłumi wibracje i hałas
  • srednica 150 mm
  • do temperatury 80 °C

  Obecnie wyprzedane

  52 złz VAT

  42 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  80005
  4250622608887
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Złączka elastyczna tłumiąca metalowa Dalap FCG 150 do połączenia kanałów o średnicy 150 mm

  ZASTOSOWANIE

  Okrągła elastyczna złączka służy do zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się wibracji, szumu i hałasu  powstających w wyniku działania wentylatorów lub innych urządzeń mechanicznych. Wkład tłumiący wkłada się pomiędzy źródło wibracji a rury wentylacyjne. Wyjątkowy brzeg zapewnia idealną szczelność połączenia przewodu klimatyzacji. Różne warianty wykonania i wielkość półproduktu elastycznego połączenia umożliwiają zastosowanie w jakichkolwiek warunkach. Łatwa instalacja poprzez przykręcenie kołnierza do wentylatora lub ściany Złączka wytrzyma temperaturę do 80 °C.

  KONSTRUKCJA

  Zewnętrzna złączka wentylacyjna wykonana jest z galwanicznie ocynkowanej blachy, która posiada wysoką odporność na wpływy atmosferyczne. Osłona złączki jest spawany szwowo. Elastyczna wkładka wykonana jest z polietylenowej taśmy wzmocnionej włóknami poliamidowymi. Połączenie jest szczelne i wodoodporne.

  KOMPATYBILNOŚĆ

  Złączka jest kompatybilna ze wszystkim pozostałymi elementami wentylacyjnymi z naszej oferty  - redukcje, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

  Parametry i specyfikacje

  Symbol certyfikatuCE
  MateriałPozinkovaný plech a nylon
  Średnica150 mm

  Akcesoria