megjelenítése / elrejtése menü

  Złączka elastyczna tłumiąca do kanałów 125 mm Dalap FCG 125

  • tłumi wibracje i hałas
  • średnica 125 mm
  • do temperatury 80 °C

  W magazynie 1 szt.

  45 złz VAT

  37 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  80004
  4250622608962
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Złączka elastyczna tłumiąca metalowa Dalap FCG 125 do połączenia kanałów o średnicy 125 mm

  ZASTOSOWANIE

  Okrągła elastyczna złączka służy do zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się wibracji, szumu i hałasu  powstających w wyniku działania wentylatorów lub innych urządzeń mechanicznych. Wkład tłumiący wkłada się pomiędzy źródło wibracji a rury wentylacyjne. Wyjątkowy brzeg zapewnia idealną szczelność połączenia przewodu klimatyzacji. Różne warianty wykonania i wielkość półproduktu elastycznego połączenia umożliwiają zastosowanie w jakichkolwiek warunkach. Łatwa instalacja poprzez przykręcenie kołnierza do wentylatora lub ściany Złączka wytrzyma temperaturę do 80 °C.

  KONSTRUKCJA

  Zewnętrzna złączka wentylacyjna wykonana jest z galwanicznie ocynkowanej blachy, która posiada wysoką odporność na wpływy atmosferyczne. Osłona złączki jest spawany szwowo. Elastyczna wkładka wykonana jest z polietylenowej taśmy wzmocnionej włóknami poliamidowymi. Połączenie jest szczelne i wodoodporne.

  KOMPATYBILNOŚĆ

  Złączka jest kompatybilna ze wszystkim pozostałymi elementami wentylacyjnymi z naszej oferty  - redukcje, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

  Parametry i specyfikacje

  Symbol certyfikatuCE
  MateriałOcynkowana blacha i nylon
  Średnica125 mm

  Akcesoria