Mechaniczny zawór zwrotny metalowy do kanałów 200 mm Dalap KLR 200

  • Kod produktu 3378
  • EAN 4823016239129
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
117 zł

cena netto
95,12 zł

Zawór zwrotny mechaniczny metalowy Dalap KLR 200 do okrągłego kanału wentylacyjnego o średnicy 200 mm.

ZASTOSOWANIE

Element wentylacyjny przeznaczony do bezpośredniej instalacji do kanałów o średnicy 200 mm. Złączka z klapką zwrotną zapobiega wstecznemu przepływowi powietrza. Łatwa instalacja poprzez nasunięcie kołnierza na przewód. Złączka jes odporna na temperaturę do 100 °C.

KONSTRUKCJA

 Zewnętrzny łącznik wentylacyjny z klapką zwrotną wykonany jest z aluminium i ocynkowanej stali, która cechuje się wysoką odpornością na wpływy atmosferyczne. Klapa zwrotna jest mechaniczna – za pomocą dźwigni można ją zamykać i otwierać.

KOMPATYBILNOŚĆ

Łącznik z klapką Dalap KLR 200 jest kompatybilny z wszystkimi pozostałymi akcesoriami wentylacyjnymi o tej samej średnicy - rury, reduktory, kołnierze, łączniki, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Materiał Blacha ocynkowana
Montaż Do kanału
Wykorzystanie Zewnętrzne i wewnętrzne
Temperatura pracy od -30 do +100 °C
Średnica 200 mm
Regulacja Tak
Rozmiary Zobacz rys.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij