Kratka wentylacyjna prostokątna z przepustnicą PCV 204x60 mm

  • Kod produktu 872
  • EAN 4250622609860
  • Producent Dalap
  • Dostępność 10 szt. i więcej
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
27 zł

cena netto
21,95 zł

Plastikowa  kratka z zaworem zwrotnym Dalap 872  do połączenia prostokątnego  kanału wentylacyjnego o wymiarach 204x60 mm.

ZASTOSOWANIE

Element wentylacyjny przeznaczony do bezpośredniej instalacji do przewodów o wymiarach 204x60mm. Kratka z zaworem  zapobiega wstecznemu przepływowi powietrza. Łatwa instalacja poprzez nasunięcie kołnierza na przewód.  Złączka odporna na temperaturę do 40 °C

KONSTRUKCJA

Kartka wentylacyjna prostokątna z zaworem jest wykonana z plastiku , któray posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Zawór zwrotny jest regulowany.

KOMPATYBILNOŚĆ

Kratka z zaworem Dalap 872 jest kompatybilna ze wszystkim pozostałymi elementami wentylacyjnymi z naszej oferty  - redukcje, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

Parametry

Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Materiał Plastik
Rozmiary 110x55 mm

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij