Wentylator zewnętrzny wyciągowy Dalap VIT 200

  • Kod produktu 255
  • EAN 4250622610538
  • Producent Dalap
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
639 zł

cena netto
519,51 zł

Zewnętrzny promieniowy wentylator odprowadzający Dalap VIT 200 na elewacje o średnicy 200 mm.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator jest przeznaczony do pracy przy wentylacji różnych pomieszczeń, z których odprowadza się powietrze o temperaturze nie wyższej niż 55°C. Znakomicie sprawdzi się w systemach wentylactyjnych łazienek, biur, garaży, sklepów lub magazynów itp. Służy do dostarczania wyłącznie czystego powietrza, bez jakichkolwiek drobin mechanicznych mogących uszkodzić wirnik lub cały wentylator.

KONSTRUKCJA:

Stalowy korpus wentylatora znakomicie zabepiecza urządzenie przez wilgocią, zaś otwór wylotowy pokryty jest kratką, co uniemożkiwia ptakom i gryzoniom przedostanie się do środka urządzenia. Otwór wylotowy skierowany jest w doł.

SILNIK:

Jednofazowy asynchroniczny silnik z wewnętrznym wirnikiem posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem i łożyskami kulkowymi w celu zapewnienia dłuższej żywotności (minimalnie 40000 godzin). W celu prezycyjnego oraz bezpiecznego funkcjonowania a także obniżenia poziomu hałasu każda turbina jest dynamicznie i statycznie wyważona. Stopień ochrony silnika to IP44.

MONTAŻ:

Wentylator przeznaczony jest do zewnętrznego montażu na ścianie- bezpośrednio na elewacji. Urządzenie powinno byc zainstalowane pionowo na końcu kanału wentylacyjnego. Wentylator nalezy podłączyć do obwodu jednofazowego za pożsrdnictwem osobnego włącznika- rozgałęźnika zabezpieczającego. Przy podłączeniu nalezy zachowac minimalna odległość pomiędzy stykami 3 mm. Kierunek przepływu powietrza przez wentylator musi odpowiadac strzałce na umieszczonej na obudowie wentylatora.

Kostka zaciskowa do podłączenia zasilania znajduje sie wewnętrz urządzenia. Podłączenie elektryczne oraz montaż muszą być wykonywane ściśle według instrukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów 300W lub 400W, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci, termostatu oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Łożysko kulkowe
Ciśnienie akustyczne (hałas) 62 dB/3m
Symbol certyfikatu CE
Częstotliwość 50/60 Hz
Maksymalna temperatura 55 °C
Montaż Na ścianę
Napięcie 220/240 V
Obroty 2600 obr./min
Wykorzystanie Zewnętrzne
Prąd 0,45 A
Średnica 200 mm
Przepływ powietrza 710 m³/h
Moc 104 W
Ciśnienie statyczne 380 Pa
Stopień ochrony IPX4

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij