megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator zewnętrzny wyciągowy Dalap VIT 150

  • Średnica 150 mm
  • Moc 600 m³/h
  • Na ścianę zewnętrzną, elewację

  W magazynie 2 szt.

  693 złz VAT

  563 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  254
  4250622610514
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Zewnętrzny promieniowy wentylator odprowadzający - wywiewny Dalap VIT 150 na elewacje, o średnicy 150 mm.

  ZASTOSOWANIE:

  Wentylator jest przeznaczony do pracy przy wentylacji różnych pomieszczeń, z których odprowadza się powietrze o temperaturze nie wyższej niż 55°C. Znakomicie sprawdzi się w systemach wentylactyjnych łazienek, biur, garaży, sklepów lub magazynów itp. Służy do dostarczania wyłącznie czystego powietrza, bez jakichkolwiek drobin mechanicznych mogących uszkodzić wirnik lub cały wentylator.

  KONSTRUKCJA:

  Stalowy korpus wentylatora znakomicie zabepiecza urządzenie przez wilgocią, zaś otwór wylotowy pokryty jest kratką, co uniemożkiwia ptakom i gryzoniom przedostanie się do środka urządzenia. Otwór wylotowy skierowany jest w doł.

  SILNIK:

  Jednofazowy asynchroniczny silnik z wewnętrznym wirnikiem posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem i łożyskami kulkowymi w celu zapewnienia dłuższej żywotności (minimalnie 40000 godzin). W celu prezycyjnego oraz bezpiecznego funkcjonowania a także obniżenia poziomu hałasu każda turbina jest dynamicznie i statycznie wyważona. Stopień ochrony silnika to IP44.

  MONTAŻ:

  Wentylator przeznaczony jest do zewnętrznego montażu na ścianie- bezpośrednio na elewacji. Urządzenie powinno byc zainstalowane pionowo na końcu kanału wentylacyjnego. Wentylator nalezy podłączyć do obwodu jednofazowego za pożsrdnictwem osobnego włącznika- rozgałęźnika zabezpieczającego. Przy podłączeniu nalezy zachowac minimalna odległość pomiędzy stykami 3 mm. Kierunek przepływu powietrza przez wentylator musi odpowiadac strzałce na umieszczonej na obudowie wentylatora.

  Kostka zaciskowa do podłączenia zasilania znajduje sie wewnętrz urządzenia. Podłączenie elektryczne oraz montaż muszą być wykonywane ściśle według instrukcji.

  AKCESORIA:

  Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów 300W lub 400W, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci, termostatu oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Parametry i specyfikacje

  MontażNa ścianę
  Ciśnienie akustyczne (hałas)58 dB/3m
  Łożyskokulkowe
  Maksymalna temperatura55 °C
  Symbol certyfikatuCE
  Obroty2600 obr./min
  Częstotliwość50/60 Hz
  WykorzystanieZewnętrzne
  Moc100 W
  Napięcie220/240 V
  Prąd0,43 A
  Przepływ powietrza600 m³/h
  Ciśnienie statyczne370 Pa
  Średnica150 mm
  Stopień ochronyIPX4

  Dokumenty