Wentylator zewnętrzny wyciągowy Dalap VIT 125

  • Kod produktu 253
  • EAN 4250622610507
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
499 zł

cena netto
405,69 zł

Zewnętrzny promieniowy wentylator odprowadzający - wywiewny Dalap VIT 125 na elewacje, o średnicy 125 mm.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator jest przeznaczony do pracy przy wentylacji różnych pomieszczeń, z których odprowadza się powietrze o temperaturze nie wyższej niż 55°C. Znakomicie sprawdzi się w systemach wentylactyjnych łazienek, biur, garaży, sklepów lub magazynów itp. Służy do dostarczania wyłącznie czystego powietrza, bez jakichkolwiek drobin mechanicznych mogących uszkodzić wirnik lub cały wentylator.

KONSTRUKCJA:

Stalowy korpus wentylatora znakomicie zabepiecza urządzenie przez wilgocią, zaś otwór wylotowy pokryty jest kratką, co uniemożkiwia ptakom i gryzoniom przedostanie się do środka urządzenia. Otwór wylotowy skierowany jest w doł.

SILNIK:

Jednofazowy asynchroniczny silnik z wewnętrznym wirnikiem posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem i łożyskami kulkowymi w celu zapewnienia dłuższej żywotności (minimalnie 40000 godzin). W celu prezycyjnego oraz bezpiecznego funkcjonowania a także obniżenia poziomu hałasu każda turbina jest dynamicznie i statycznie wyważona. Stopień ochrony silnika to IP44.

MONTAŻ:

Wentylator przeznaczony jest do zewnętrznego montażu na ścianie- bezpośrednio na elewacji. Urządzenie powinno byc zainstalowane pionowo na końcu kanału wentylacyjnego. Wentylator nalezy podłączyć do obwodu jednofazowego za pożsrdnictwem osobnego włącznika- rozgałęźnika zabezpieczającego. Przy podłączeniu nalezy zachowac minimalna odległość pomiędzy stykami 3 mm. Kierunek przepływu powietrza przez wentylator musi odpowiadac strzałce na umieszczonej na obudowie wentylatora.

Kostka zaciskowa do podłączenia zasilania znajduje sie wewnętrz urządzenia. Podłączenie elektryczne oraz montaż muszą być wykonywane ściśle według instrukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów 300W lub 400W, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci, termostatu oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Łożysko kulkowe
Ciśnienie akustyczne (hałas) 54 dB/3m
Symbol certyfikatu CE
Maksymalna temperatura 55 °C
Montaż Na ścianę
Zasilanie 230/50 V/Hz
Obroty 2500 obr./min
Wykorzystanie Zewnętrzne
Prąd 0,27 A
Średnica 125 mm
Przepływ powietrza 390 m³/h
Moc 60 W
Ciśnienie statyczne 368 Pa
Stopień ochrony IP44

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij