megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator zewnętrzny wyciągowy Dalap VIT 125

  • średnica 125 mm
  • wydajność 390 m³/h
  • na ścianę zewnętrzną

  W magazynie 3 szt.

  659 złz VAT

  536 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  253
  4250622610507
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Zewnętrzny promieniowy wentylator odprowadzający - wywiewny Dalap VIT 125 na elewacje, o średnicy 125 mm.

  ZASTOSOWANIE:

  Wentylator jest przeznaczony do pracy przy wentylacji różnych pomieszczeń, z których odprowadza się powietrze o temperaturze nie wyższej niż 55°C. Znakomicie sprawdzi się w systemach wentylactyjnych łazienek, biur, garaży, sklepów lub magazynów itp. Służy do dostarczania wyłącznie czystego powietrza, bez jakichkolwiek drobin mechanicznych mogących uszkodzić wirnik lub cały wentylator.

  KONSTRUKCJA:

  Stalowy korpus wentylatora znakomicie zabepiecza urządzenie przez wilgocią, zaś otwór wylotowy pokryty jest kratką, co uniemożkiwia ptakom i gryzoniom przedostanie się do środka urządzenia. Otwór wylotowy skierowany jest w doł.

  SILNIK:

  Jednofazowy asynchroniczny silnik z wewnętrznym wirnikiem posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem i łożyskami kulkowymi w celu zapewnienia dłuższej żywotności (minimalnie 40000 godzin). W celu prezycyjnego oraz bezpiecznego funkcjonowania a także obniżenia poziomu hałasu każda turbina jest dynamicznie i statycznie wyważona. Stopień ochrony silnika to IP44.

  MONTAŻ:

  Wentylator przeznaczony jest do zewnętrznego montażu na ścianie- bezpośrednio na elewacji. Urządzenie powinno byc zainstalowane pionowo na końcu kanału wentylacyjnego. Wentylator nalezy podłączyć do obwodu jednofazowego za pożsrdnictwem osobnego włącznika- rozgałęźnika zabezpieczającego. Przy podłączeniu nalezy zachowac minimalna odległość pomiędzy stykami 3 mm. Kierunek przepływu powietrza przez wentylator musi odpowiadac strzałce na umieszczonej na obudowie wentylatora.

  Kostka zaciskowa do podłączenia zasilania znajduje sie wewnętrz urządzenia. Podłączenie elektryczne oraz montaż muszą być wykonywane ściśle według instrukcji.

  AKCESORIA:

  Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów 300W lub 400W, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci, termostatu oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Parametry i specyfikacje

  Ciśnienie akustyczne (hałas)54 dB/3m
  MontażNa ścianę
  Łożyskokulkowe
  Maksymalna temperatura55 °C
  Symbol certyfikatuCE
  Zasilanie230/50 V/Hz
  Obroty2500 obr./min
  WykorzystanieZewnętrzne
  Moc60 W
  Prąd0,27 A
  Przepływ powietrza390 m³/h
  Średnica125 mm
  Ciśnienie statyczne368 Pa
  Stopień ochronyIP44

  Dokumenty