megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator zewnętrzny wyciągowy Dalap VIT 100

  • Średnica: 100 mm
  • Moc 280 m³/h
  • Na ścianę zewnętrzną, elewację

  W magazynie 2 szt.

  569 złz VAT

  463 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  252
  4250622610491
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Zewnętrzny promieniowy wentylator odprowadzający - wywiewny Dalap VIT 100 na elewacje, o średnicy 100 mm.

  ZASTOSOWANIE:

  Wentylator jest przeznaczony do pracy przy wentylacji różnych pomieszczeń, z których odprowadza się powietrze o temperaturze nie wyższej niż 55°C. Znakomicie sprawdzi się w systemach wentylactyjnych łazienek, biur, garaży, sklepów lub magazynów itp. Służy do dostarczania wyłącznie czystego powietrza, bez jakichkolwiek drobin mechanicznych mogących uszkodzić wirnik lub cały wentylator.

  KONSTRUKCJA:

  Stalowy korpus wentylatora znakomicie zabepiecza urządzenie przez wilgocią, zaś otwór wylotowy pokryty jest kratką, co uniemożkiwia ptakom i gryzoniom przedostanie się do środka urządzenia. Otwór wylotowy skierowany jest w doł.

  SILNIK:

  Jednofazowy asynchroniczny silnik z wewnętrznym wirnikiem posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem i łożyskami kulkowymi w celu zapewnienia dłuższej żywotności (minimalnie 40000 godzin). W celu prezycyjnego oraz bezpiecznego funkcjonowania a także obniżenia poziomu hałasu każda turbina jest dynamicznie i statycznie wyważona. Stopień ochrony silnika to IP44.

  MONTAŻ:

  Wentylator przeznaczony jest do zewnętrznego montażu na ścianie- bezpośrednio na elewacji. Urządzenie powinno byc zainstalowane pionowo na końcu kanału wentylacyjnego. Wentylator nalezy podłączyć do obwodu jednofazowego za pożsrdnictwem osobnego włącznika- rozgałęźnika zabezpieczającego. Przy podłączeniu nalezy zachowac minimalna odległość pomiędzy stykami 3 mm. Kierunek przepływu powietrza przez wentylator musi odpowiadac strzałce na umieszczonej na obudowie wentylatora.

  Kostka zaciskowa do podłączenia zasilania znajduje sie wewnętrz urządzenia. Podłączenie elektryczne oraz montaż muszą być wykonywane ściśle według instrukcji.

  AKCESORIA:

  Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów 300W lub 400W, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci, termostatu oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Parametry i specyfikacje

  Ciśnienie akustyczne (hałas)54 dB/3m
  MontażNa ścianę
  Symbol certyfikatuCE
  Łożyskokulkowe
  Maksymalna temperatura55 °C
  Obroty2500 obr/min
  WykorzystanieZewnętrzne
  Częstotliwość50/60 Hz
  Napięcie220/240 V
  Moc58 W
  Przepływ powietrza280 m³/h
  Prąd0,26 A
  Średnica100 mm
  Ciśnienie statyczne290 Pa
  Stopień ochronyIPX4

  Dokumenty