megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Comet Tiffany 72485 wenge wiśnia

  • pomieszczenia do 25 m²
  • średnica 132 cm
  • oświetlenie 3x 60W E14
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 4 szt.

  649 złz VAT

  528 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  72485
  4895105608093
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Comet Tiffany 72485 wenge wiśnia Westinghouse.

  STYLIZACJA

  Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Comet Tiffany

  Wentylator sufitowy inspirowany architekturą baroku. Bogate kolory i dbałość o szczegóły sprawiają, że ta kolekcja jest bardzo popularna. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze espresso, do którego jest przyłączone 5 śmigieł (łopatek) w kolorze wenge z jednej strony, a z drugiej w kolorze ciemniej wiśniŁopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.


  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Stropní ventilátor Westinghouse letní provozWentylator sufitowy Westinghouse Comet Tiffany Wenge daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

   

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Stropní ventilátor Westinghouse zimní provozW sezonie zimowym wentylator sufitowy Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

   

  KONSTRUKCJA

  Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
  Wentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu.Średnica 132 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 25 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok. Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem

   

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Comet Tiffany Wenge 72485 jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E14 i z mocą 3x 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki nie są częscia zestawu.

   

  STEROWANIE

  Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládáníWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego(sekcja Akcesoria).

   

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Dual Mount System

  Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).


  Parametry i specyfikacje

  MontażDual Mount System
  Kolor łopatwengue, ciemna wiśnia
  Masa7,4 kg
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Obroty165/127/74 obr/min
  Kolor korpusuEspresso
  Pochylenie łopatek12 °
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora132 cm
  Moc58/42/33 W
  Światło3x 60W E14( nie jest częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Stopień ochronyIP24
  Wielkość pomieszczeniaDo 25 m²

  Dokumenty

  Akcesoria