megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy bez oświetlenia Cyclone 78370 czarny

  • pomieszczenia do 25 m²
  • średnica 132 cm
  • bez oświetlenia
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 8 szt.

  377 złz VAT

  307 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  78370
  4895105600677
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy bez oświetlenia Cyclone 78370 czarny Westinghouse.

  STYLIZACJA

  WWentylator Westinghouse Cyclone 78370entylator sufitowy stworzony w prostym stylu, w kolorach, ktore nigdy nie przestaną być modne. Klasyczna konstrukcja śmigła tworzy oryginalną atmosferę. Korpus wentylatora jest w kolorze polerowanej stali, do którego jest przyłączone 5 śmigieł (łopatek) w kolorze czarnym z jednej strony, a z drugiej w kolorze czarnym ze srebrnymi paskami. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.


  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Cyclone daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

   

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  W sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 132 cm daje możliwość efektywnej pracy w dużych pomieszczeniacho  25 m² Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.

  Ten model nie posiada zintegrowanego światła.

  STEROWANIE

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego(sekcja Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.


  System mocowania Dual Mount

  System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  MontażDual Mount System
  Kolor łopatczarny lub czarny ze srebrnymi paskami
  Masa6,3 kg
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  RozmiaryZobacz rys.
  Ilość biegów3 prędkości
  Obroty180/130/80 obr/min
  Kolor korpusuSzczotkowana stal
  Pochylenie łopatek12 °
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora132 cm
  Światłobez oświetlenia
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 25 m²

  Akcesoria