megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Princess Trio 78199 dąb mahoń

  • pomieszczenia do 15 m²
  • średnica 105 cm
  • oświetlenie 3x 60W E14
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 8 szt.

  329 złz VAT

  267 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78199
  4895105600394
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Princess Trio 78199 dąb mahoń Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Princess Trio 78199Wentylator sufitowy inspirowany architekturą baroku. Bogate kolory i dbałość o szczegóły sprawiają, że ta kolekcja jest bardzo popularnaWysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze połyskowej miedzi, do którego są przyłączone 4 śmigła (łopatki) w kolorze dębowym ze zdobieniem rattanowym z jednej strony i brązowym bez zdobień z drugiej. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak  sypialnia, czytelnia, gabinet

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  WLato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraentylator sufitowy Westinghouse Princess Trio  daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  W sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 105 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 15 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Princess Trio  jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E14 i z mocą  3x 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki nie są częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Dual Mount System

  System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  Kolor łopatdąb i mahoń
  MontażDual Mount System
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  Źródło światła3x 60W E14
  Masa4,7 kg
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuZłoty
  Obroty210/145/100 obr/min
  Pochylenie łopatek11 °
  Moc45/32/23 W
  Napięcie230 V
  Średnica wentylatora105 cm
  Światło3x 60W E14 ( nie jest częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 15 m²

  Dokumenty

  Akcesoria