megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy bez oświetlenia Industrial 78263 chrom

  • do pomieszczeń do 20 m²
  • średnica 122 cm
  • bez oświetlenia
  • sterownie sznurkiem

  W magazynie 8 szt.

  340 złz VAT

  276 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  78263
  4895105600080
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy bez oświetlenia Industrial 78263 chrom Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Industrial 78263Wentylator sufitowy Westinghouse Industrial Chrome 78263 jest stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnetrza. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora oraz 3 śmigła ( łopatki) są w kolorze chromu. Łopatki wentylatora są wykonane z wysokiej jakości metalu z ozdobym przetłoczeniem. Jest to bardzo wydajny model, świetnie sprawdzi się przede wszystkim w głośnych pomieszczeniach  takich jak salon, kuchnia, garderoba czy biuro. 

   

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

  Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Industrial daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 122 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w średnich pomieszczeniach o powierzchni około 20 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora bez zintegrowanego punktu świetlnego.

  STEROWANIE

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolnejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Down rod Only

  System mocowania DownrodPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Down rod Only" jest zawsze niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  MontażDown rod Only
  Kolor łopatChrom
  Masa5,5 kg
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  RozmiaryZobacz rys.
  Ilość biegów3 prędkości
  Obroty268/218/162 obr/min
  Kolor korpusuChrom
  Pochylenie łopatek11 °
  Napięcie230 V
  Średnica wentylatora122 cm
  Światłobez oświetlenia
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 20 m²

  Dokumenty

  Akcesoria