megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy bez oświetlenia Industrial White 72268

  • pomieszczenia do 30 m²
  • średnica 142 cm
  • bez oświetlenia
  • sterownik ścienny

  W magazynie 10 szt. i więcej

  347 złz VAT

  282 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  72268
  4895105605702
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z regulatorem w zestawie biały Industrial White 72268 Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Industrial White 72268Wentylator sufitowy stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnetrza. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora oraz śmigło są w kolorze białym. Łopatki wentylatora są wykonane z wysokiej jakości metalu z ozdobym przetłoczeniem. Jest to bardzo wydajny model, świetnie sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach  takich jak salon, kuchnia, garderoba czy biuro.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

  Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Industrial daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKJA

  KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 4 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 142 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni około 25 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora bez zintegrowanego punktu świetlnego.

  STEROWANIE

   Wentylator jest sterowany przy pomocy sterownika ściennego Westinghouse 78800Wentylator jest sterowany przy pomocy sterownika ściennego Westinghouse 78800, który jest częścią zestawu. Sterownik pozwala na zmianę szybkości obrotów w 4 stopniach oraz włączenie/wyłączenie wentylatora. Możliwe jest także dokupienie pilota (znaleźć go można w sekcji Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Down rod Only

  System mocowania DownrodPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Down rod Only" jest zawsze niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

   

   

  Parametry i specyfikacje

  Kolor łopatBiały
  MontażDown rod Only
  ObsługaPanel naścienny
  Masa5,7 kg
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuBiały
  Obroty250/210/150 obr/min
  Pochylenie łopatek8 °
  Moc63/40/10 W
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora142 cm
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 30 m²

  Dokumenty

  Akcesoria