Wentylator sufitowy bez oświetlenia Industrial White 72268

  • Kod produktu 72268
  • EAN 4895105605702
  • Producent Westinghouse
  • Dostępność 3 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
325 zł

cena netto
264,23 zł

Wentylator sufitowy z regulatorem w zestawie biały Industrial White 72268 Westinghouse.


STYLISTYKA

Wentylator Westinghouse Industrial White 72268Wentylator sufitowy stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnetrza. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora oraz śmigło są w kolorze białym. Łopatki wentylatora są wykonane z wysokiej jakości metalu z ozdobym przetłoczeniem. Jest to bardzo wydajny model, świetnie sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach  takich jak salon, kuchnia, garderoba czy biuro.

Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

 

Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

 

ZASTOSOWANIE

Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Industrial daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

 

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

 

 

KONSTRUKJA

KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 4 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 142 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni około 25 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora bez zintegrowanego punktu świetlnego.

 

STEROWANIE

 Wentylator jest sterowany przy pomocy sterownika ściennego Westinghouse 78800Wentylator jest sterowany przy pomocy sterownika ściennego Westinghouse 78800, który jest częścią zestawu. Sterownik pozwala na zmianę szybkości obrotów w 4 stopniach oraz włączenie/wyłączenie wentylatora. Możliwe jest także dokupienie pilota (znaleźć go można w sekcji Akcesoria).

 

MONTAŻ

Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

System mocowania Downrod

System mocowania DownrodPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Downrod" jest zawsze niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Łożysko kulkowe
Wielkość pomieszczenia Do 30 m²
Kolor Biały
Kolor łopat Biały
Symbol certyfikatu CE
Hałas 55 dB
Masa 6,3 kg
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik, stal, metal
Montaż Na sufit
Napięcie 220/240 V
Obroty 250/210/150/90 obr/min
Obsługa Panel ścienny
Wykorzystanie Domowe
Prąd 0,28/0,22/0,17/0,11 A
Średnica 142 cm
Rozmiary Zobacz rys.
Pochylenie łopatek 8 °
Stopień ochrony IP24
Światło Nie
Praca wsteczna Tak

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij