Wentylator sufitowy z oświetleniem Portland Ambiance 78321 biały czarny

  • Kod produktu 78321
  • EAN 4895105600240
  • Producent Westinghouse
  • Dostępność 7 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
220 zł

cena netto
178,86 zł

Wentylator sufitowy z oświetleniem Portland Ambiance 78321 biały czarny Westinghouse.

STYLISTYKA:

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Portland Ambiance

Wentylator sufitowy stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnetrza. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze chrom natomiast 4 śmigła w kolorze białym jednej strony i czarnym z drugiej. Łopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień.Oznacza to, że model jest bardzo cichy i pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

 

Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

 

ZASTOSOWANIE

Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozWentylator sufitowy Westinghouse Portland Ambiace daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

 

 

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

W sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

 

KONSTRUKCJA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukceWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 90 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 10 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem.

Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Portland Ambiance jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 i z mocą 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki nie są częścią zestawu.

STEROWANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolnejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

 

MONTAŻ

Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

System mocowania Downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Downrod montážPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Downrod" jest zawsze niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

Zapisz

Zapisz

Parametry

Wielkość pomieszczenia Do 10 m²
Kolor Chrom
Kolor skrzydeł Biały i czarny
Symbol certyfikatu CE
Hałas Max. 42 dB (orientacyjnie)
Masa 4,3 kg
Częstotliwość 50 Hz
Materiał Plastik, stal, metal, drewno
Montaż Na sufit
Napięcie 230 V
Obroty 250/190/110 obr/min
Obsługa Sznurki przymocowane do wentylatora (możliwośc dokupienia pilota)
Wykorzystanie Domowe
Prąd 0,19/0,12/0,1 A
Średnica 90 cm
Akcesoria Pręty montażowe, kołki, śruby
Rozmiary Zobacz rys.
Pochylenie łopatek 11 °
Stopień ochrony IP24
Źródło światła 1x 60W E27
Światło Przystosowany do 1 żarówki E27 60W ( nie jest częścią zestawu )
Wydajność 60 W
Praca wsteczna Tak

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij