megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Portland Ambiance 78321 biały czarny

  • do pomieszczeń do 10 m²
  • średnica 90 cm
  • oświetlenie 1x 60W E27
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 7 szt.

  269 złz VAT

  219 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78321
  4895105600240
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Portland Ambiance 78321 biały czarny Westinghouse.

  STYLISTYKA


  Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Portland Ambiance

  Wentylator sufitowy stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnetrza. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze chrom natomiast 4 śmigła w kolorze białym jednej strony i czarnym z drugiej. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

  Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

  Stropní ventilátor Westinghouse letní provozWentylator sufitowy Westinghouse Portland Ambiace daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

  Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

  W sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  Stropní ventilátor Westinghouse konstrukceWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 90 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 10 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem.

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Portland Ambiance jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 i z mocą 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki nie są częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolnejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Down rod Only

  Stropní ventilátor Westinghouse Downrod montážPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Down rod Only" jest zawsze niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  Masa3,9 kg
  Kolor łopatBiały i czarny
  MontażDown rod Only
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuChrom
  Obroty250/190/147 obr/min
  Częstotliwość50 Hz
  Pochylenie łopatek11 °
  Moc35/28/26 W
  Napięcie230 V
  Średnica wentylatora90 cm
  Światło1x 60W E27 ( nie jest częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 10 m²

  Akcesoria