megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Turbo Swirl 78158 jasny klon

  • do pomieszczeń do 10 m²
  • średnica 76 cm
  • oświetlenie 1x 60W E14
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 6 szt.

  309 złz VAT

  251 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78158
  4895105600608
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Turbo Swirl 78158 jasny klon Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator sufitowy Westinghouse Turbo Swirl 78158Wentylator sufitowy wykonany w prostym stylu, który się nigdy nie nudzi. Dzięki mnijeszemu, drewnianemu wykonaniu tworzy oryginalną atmosfere dla każdego. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze tytanu, wyposażone w 6 skrzydeł w kolorze jasny klon. Skrzydła wykonane z drewna, bez zdobień ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że jest to model bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak pokój dziecięcy, sypialnia, czytelnia czy gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

   

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

   

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

  Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Swirl daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

   

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 76 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 10 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem.

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Turbo Swirl jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E14 i z mocą 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówka nie jest częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolnejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

   

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Dual Mount System

  System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  Masa5,3 kg
  Kolor łopatJasny klon
  MontażDual Mount System
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuTytanowy
  Obroty250/190/140
  Pochylenie łopatek18 °
  Moc50/37/26 W
  Napięcie230 V
  Średnica wentylatora76 cm
  Światło1x 60 W E14 ( nie są częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 10 m²

  Dokumenty

  Akcesoria