megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Jasmine 72368 klon

  • pomieszczenia do 15 m²
  • średnica 105 cm
  • oświetlenie 1x 60W E27
  • pilot w zestawie

  W magazynie 3 szt.

  792 złz VAT

  644 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  72368
  4895105604606
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem i pilotem Jasmine 72368 klon Westinghouse.

  STYLIZACJA

  Wentylator Westinghouse Jasmine 72368Wentylator sufitowy inspirowany architekturą baroku. Bogate kolory i dbałość o szczegóły sprawiają, że ta kolekcja jest bardzo popularna. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze satynowego chromu, do którego są przyłączone 4 śmigła (łopatki) w kolorze klonu. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Jasmine daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatora
  Wentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 105 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 15 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Jasmine jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 i z mocą  60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówka nie jest częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Wentylator sterowany jest pilotem na podczerwieńWentylator sterowany jest pilotem na podczerwień, który umożliwia sterowanie prędkością, włączenie lub wyłączenie wentylatora, światła (jeżeli jest on cześcią wentylatora) oraz jego przyciemnienie. Do sterowanie pilotem potrzebne są dwie baterie AA (nie są częścią zestawu). Zaletą podczerwieni jest zasięg do 7 metrów, niska cena i długa żywotność baterii.

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Down rod Only


  System mocowania DownrodPrzy montażu sufitowego wentylatora Westinghouse z systemem mocowania "Down rod Only" jest niezbędne zastosowanie prętu łączącego  (jest on częścią zestawu), jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich  (znaleźć je można w sekcji Akcesoria)

  Parametry i specyfikacje

  ObsługaPilot na podczerwień
  Masa6,1 kg
  Kolor łopatKlon
  MontażDown rod Only
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Obroty240/180/120 ot/min
  Kolor korpusuCiemna cyna
  Pochylenie łopatek12 °
  Średnica wentylatora105 cm
  Moc54/22/10 W
  Napięcie220/240 V
  Światło1x 60W E27 ( nie jest częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 15 m²

  Dokumenty

  Akcesoria