megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Hercules 78545 buk klon

  • pomieszczenia do 25 m²
  • średnica 132 cm
  • oświetlenie 1x 80W R7
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 6 szt.

  680 złz VAT

  553 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78545
  4895105605313
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Hercules 78545 buk klon Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Hercules 78545

  Wentylator sufitowy Westinghouse Hercules 78545 jest wykonany w ekskluzywnej, gładkiej i subtelnej stylistyce. Głębokie kolory oraz wykonanie wentylatora idealnie wpasuję się w nowoczesne wętrza naszych domów, mieszkań.  Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze szczotkowanego aluminium, do którego przyłączone jest 5 śmigieł (łopatek) w kolorze klonu z jednej strony, a w kolorze buku z drugiej strony. Łopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

   

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Wentylator sLato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraufitowy Westinghouse daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

   

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  W sezonie zimowym wentylator sufitowy Westinghouse Hercules daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  KONSTRUKCJA wentylatora
  Wentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 132 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 25 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem

   

  Zastąpienie głównego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu R7 i z mocą 80W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówka jest częscia zestawu.

  STEROWANIE

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego(sekcja Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Dual Mount System

  System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).


  Parametry i specyfikacje

  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  MontażDual Mount System
  Kolor łopatklon ,buk
  Masa7,9 kg
  RozmiaryZobacz rys.
  Ilość biegów3 prędkości
  Obroty170/125/75 obr/min
  Kolor korpusuSzczotkowane aluminium
  Pochylenie łopatek12 °
  Średnica wentylatora132 cm
  Moc60/41/28 W
  Napięcie230 V
  Światło1x 80W R7 ( w zestawie )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Stopień ochronyIP24
  Wielkość pomieszczeniaDo 25 m²

  Dokumenty

  Akcesoria