megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem z pilotem Havanna 72546 grafitowy

  • pomieszczenia do 25 m²
  • średnica 132 cm
  • oświetlenie 1x 80W R7
  • pilot w zestawie

  W magazynie 3 szt.

  729 złz VAT

  593 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  72546
  4895105604859
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem i pilotem Havanna 72546 grafitowy Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Havanna 72546Wentylator sufitowy Westinghouse Havanna 72546 jest wykonany w ekskluzywnej, gładkiej i subtelnej stylistyce. Głębokie kolory oraz wykonanie wentylatora idealnie wpasuje się w nowoczesne wętrza naszych domów, mieszkań.  Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze szczotkowanego aluminum, do którego przyłączone są 4 śmigła (łopatki) w kolorze srebrnym z jednej strony, a w kolorze grafitowym z drugiej strony. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Ozanacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.


  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Havanna daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

   

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

   

   

  KONSTRUKCJA

  Konstrukcja wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 132 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 25 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem

  Zastąpienie głównego oświetlenia w pomieszczeniu

  Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu R7 i z mocą 80W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki są częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Sterowanie pilotemWentylator sterowany jest pilotem na podczerwień, który umożliwia sterowanie prędkością, włączenie lub wyłączenie wentylatora oraz światła (jeżeli jest on cześcią wentylatora). Do sterowanie pilotem potrzebne są dwie baterie AA (nie są częścią zestawu). Zaletą podczerwieni jest zasięg do 7 metrów, niska cena i długa żywotność baterii.

   

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Down Rod Only

  System mocowania Dual MountPrzy instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Down Rod Only" jest niezbędne zastosowanie pręta łączącego (jest on częścią zestawu). Jest również możliwe dokupienie prętów przedłużających 30,5 cm lub 46 cm, które są przeznaczone do pomieszczeń wysokich (znaleźć je można w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  MontażDown rod only
  ObsługaPilot na podczerwień
  Masa7,8 kg
  Kolor łopatgrafitowy, srebrny
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuSzczotkowane aluminium
  Obroty180/130/85 obr/min
  Pochylenie łopatek10 °
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora132 cm
  Moc56/30/14 W
  Światło1x 80W R7 (w zestawie)
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 25 m²

  Dokumenty

  Akcesoria