megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Flora Royale 78788 biały srebrny

  • pomieszczenia do 10 m²
  • średnica 76 cm
  • oświetlenie 1x 60W E27
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 8 szt.

  373 złz VAT

  303 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78788
  4895105605740
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Flora Royale 78788 biały srebrny Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Flora Royale 78788Wentylator sufitowy wykonany w ekskluzywnej, gładkiej i subtelnej stylistyce. Głębokie kolory oraz wykonanie wentylatora idealnie wpasuję się w nowoczesne wętrza naszych domów, mieszkań.  Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze matowego chromu, do którego przyłączone jest 6 śmigieł (łopatek) w kolorze srebrnym z jednej strony, a w kolorze białym z drugiej strony. Łopatki wentylatora są wykonane z MDF bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Flora Royal 78788 daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  Konstrukcja wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 76 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni około 10 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanego światła.

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

   Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Flora Royal jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 i z mocą  60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu.  Żarówka nie jest częscia zestawu.

  STEROWANIE

  Sterowanie SznurkiemWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego(sekcja Akcesoria).

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  System mocowania Dual Mount System

  System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).

  Parametry i specyfikacje

  Masa5,5 kg
  Kolor łopatsrebrny
  MontażDual Mount System
  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  RozmiaryZobacz rys.
  Ilość biegów3 prędkości
  Kolor korpusuSatynowy chrom
  Obroty240/180/120 obr/min
  Pochylenie łopatek18 °
  Moc54/38/27 W
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora76 cm
  Światło1 x E27 60W ( nie jest częścią zestawu)
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 10 m²

  Dokumenty

  Akcesoria