Wentylator sufitowy z oświetleniem Celestia 72530 wenge

  • Kod produktu 72530
  • EAN 4895105604811
  • Producent Westinghouse
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
976 zł

cena netto
793,50 zł

Wentylator sufitowy z oświetleniem i pilotem Celestia 72530 wenge Westinghouse.

STYLISTYKA

Wentylator Westinghouse Celestia 72530Wentylator sufitowy wykonany w ekskluzywnej, gładkiej i subtelnej stylistyce. Głębokie kolory oraz wykonanie wentylatora idealnie wpasuje się w nowoczesne wętrza naszych domów, mieszkań.  Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana Korpus wentylatroa jest w kolorze chromu, do którego przyłączone są 3 śmigła (łopatki) w kolorze wenge. Łopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

ZASTOSOWANIE

Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

WLato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraentylator sufitowy Westinghouse Celestia daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

KONSTRUKCJ

Konstrukcja wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 112 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni około 15 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanego światła.

Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

 Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Celestia jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 3U i z mocą  2x11. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki są częscia zestawu.

STEROWANIE

WSterowanie pilotementylator sterowany jest pilotem na podczerwień, który umożliwia sterowanie prędkością, włączenie lub wyłączenie wentylatora oraz światła (jeżeli jest on cześcią wentylatora). Do sterowania pilotem potrzebne są dwie baterie AA (nie są częścią zestawu). Zaletą podczerwieni jest zasięg do 7 metrów, niska cena i długa żywotność baterii.

MONTAŻ

Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

SYSTEM Hugger

System mocowania HuggerPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Hugger" nie używa się prętu przedłużającego. Wentylator instalowany jest bez prętu, tylko przy pomocy "korpusu" (polecane do niskich sufitów).

Parametry

Średnica wentylatora 112 cm
Wielkość pomieszczenia Do 20 m²
Kolor korpusu Chrom
Kolor łopat wenge
Masa 6,5 kg
Montaż Hugger
Napięcie 220/240 V
Obroty 225/150/65 obr/min
Obsługa Pilot na podczerwień
Moc 51/33/19 W
Rozmiary Zobacz rys.
Pochylenie łopatek 12 °
Światło 2x 11W E27 3U ( są częścią zestawu )
Ilość biegów 3 prędkości
Tryb letni i zimowy TAK

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij