megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Celestia 72530 wenge

  • pomieszczenia do 20 m²
  • średnica 112 cm
  • pilot na podczerwień
  • oświetlenie 2x 11W E27 3U

  W magazynie 2 szt.

  949 złz VAT

  772 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  72530
  4895105604811
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem i pilotem Celestia 72530 wenge Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Wentylator Westinghouse Celestia 72530Wentylator sufitowy wykonany w ekskluzywnej, gładkiej i subtelnej stylistyce. Głębokie kolory oraz wykonanie wentylatora idealnie wpasuje się w nowoczesne wętrza naszych domów, mieszkań.  Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana Korpus wentylatroa jest w kolorze chromu, do którego przyłączone są 3 śmigła (łopatki) w kolorze wenge. Łopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jest bardzo cichy a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia, gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia.

  Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara

  WLato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraentylator sufitowy Westinghouse Celestia daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczenia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJ

  Konstrukcja wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkość pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 112 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni około 15 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanego światła.

  Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

   Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Celestia jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E27 3U i z mocą  2x11. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki są częscia zestawu.

  STEROWANIE

  WSterowanie pilotementylator sterowany jest pilotem na podczerwień, który umożliwia sterowanie prędkością, włączenie lub wyłączenie wentylatora oraz światła (jeżeli jest on cześcią wentylatora). Do sterowania pilotem potrzebne są dwie baterie AA (nie są częścią zestawu). Zaletą podczerwieni jest zasięg do 7 metrów, niska cena i długa żywotność baterii.

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcji poradzi sobie każdy.

  SYSTEM Hugger

  System mocowania HuggerPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Hugger" nie używa się prętu przedłużającego. Wentylator instalowany jest bez prętu, tylko przy pomocy "korpusu" (polecane do niskich sufitów).

  Parametry i specyfikacje

  Kolor łopatwenge
  MontażHugger
  ObsługaPilot na podczerwień
  Masa6,5 kg
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Kolor korpusuChrom
  Obroty225/150/65 obr/min
  Pochylenie łopatek12 °
  Napięcie220/240 V
  Średnica wentylatora112 cm
  Moc51/33/19 W
  Światło2x 11W E27 3U ( są częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 15 m²

  Dokumenty

  Akcesoria