Wentylator sufitowy z oświetleniem Turbo II 78673 biały kolorowy sosna

  • Kod produktu 78673
  • EAN 4895105601766
  • Producent Westinghouse
  • Dostępność 8 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
349 zł

cena netto
283,74 zł

Wentylator sufitowy z oświetleniem Turbo II 78673 biały kolorowy sosna Westinghouse.

STYLIZACJA

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Turbo IIUkázka stropního ventilátoru Westinghouse Turbo II

Wentylator sufitowy wykonany w prostym stylu, który się nigdy nie nudzi. Dzięki mnijeszemu i kolorowemu wykonaniu tworzy idealną atmosferę dla najmłodszych. Wysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Wentylator jest koloru białego z 6 skrzydłami również w kolorze białym z jednej strony oraz sosnowym z drugiej. W zestawie są także skrzydła w innych kolorach wykonane z MDF bez zdobień ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia . Oznacza to, że jest to model cichy, a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak pokój dziecięcy, sypialnia, czytelnia czy gabinet.

Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

 

Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego

ZASTOSOWANIE

Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora ( nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

Lato- rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

Lato - rotacja wentylatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegaraWentylator sufitowy Westinghouse Turbo II 78673 daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzieki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię. Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzieki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termastatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamietać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatuty otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara.

Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegaraW sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą predkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszcznia. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!


KONSTRUKCJA

 KONSTRUKCJA wentylatoraWentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkośc pracy, dzieki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica 76 cm daje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 10 m². Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok.  Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem.


Zastąpienie głownego oświetlenia w pomieszczeniu

Częścią wentylatora sufitowego Westinghouse Turbo II jest zintegrowane światło o rozmiarze gwintu E14 i z mocą 60 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu. Żarówki nie są częścią zestawu.

STEROWANIE

Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurkaWentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolnejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego (sekcja Akcesoria).

MONTAŻ

Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrucji poradzi sobie każdy.

System mocowania Dual Mount

System mocowania Dual MountPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).

Parametry

Średnica wentylatora 76 cm
Wielkość pomieszczenia Do 10 m²
Kolor korpusu Biały
Kolor łopat Biały, sosnowy, kolorowy
Masa 6,3 kg
Montaż Dual Mount System
Napięcie 230 V
Obroty 250/190/130 obr/min
Obsługa Wyłącznik pociągowy - łańcuszek
Moc 50/37/26 W
Rozmiary Zobacz rys.
Pochylenie łopatek 18°
Światło 1x60W E14 (nie jest częścią zestawu)
Ilość biegów 3 prędkości
Tryb letni i zimowy TAK

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij