megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator Westinghouse Comet 78182 biały, jasny klon

  • pomieszczenia do 25 m²
  • średnica 132 cm
  • oświetlenie 2x 40W E14
  • sterowanie sznurkiem

  W magazynie 5 szt.

  499 złz VAT

  406 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  78182
  4895105600509
  24 miesiące
  Westinghouse
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator sufitowy z oświetleniem Comet 78182 biały, jasny klon Westinghouse.

  STYLISTYKA

  Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Comet 78182

  Wentylator sufitowy stworzony w prostym stylu. Neutralne kolory oraz prostota konstrukcji wentylatora sprawiają, że będzie on pasował praktycznie do każdego wnętrzaWysoka jakość wykonania produktów firmy Westinghouse jest powszechnie znana. Korpus wentylatora jest w kolorze tytanu, natomiast 5 śmigieł są w kolorze białym z jednej strony i kolorze jasnego klonu z drugiej. Łopatki wentylatora są wykonane z drewna bez zdobień, ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Oznacza to, że model jestbardzo cichy,a dzięki dopracowanej stylistyce pasuje idealnie do takich pomieszczeń jak sypialnia, czytelnia czy gabinet.

  Jaka jest różnica pomiędzy wentylatorami z 3, 4 czy 5 ramionami?

  Ilość ramion wentylatora nie ma praktycznie żadnego wpływu na wydajność wentylatora, tak więc wybór zależny jest jedynie od preferencji kupującego.

  ZASTOSOWANIE

  Urządzenie ma możliwość zmiany rotacji łopatek dla poprawienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełącznik zmiany kierunku rotacji znajduje się w korpusie wentylatora (nie ma go w panelu sterowania), lecz zmiana nie wymaga demontażu urządzenia. 

  Lato – rotacja wentylatora w kierunki przeciwnym do wskazówek zegara

  Stropní ventilátor Westinghouse letní provozWentylator sufitowy Westinghouse Comet daje możliwość zmiany ustawień termostatów i dzięki temu pozwala ograniczyć nakłady na energię.Latem wentylator sufitowy kieruje powietrze w dół, dzięki temu daje uczucie przyjemnego chłodu. Badania wykazały, że większość ludzi przebywająca w pomieszczeniach, w których pracowały wentylatory sufitowe odczuwała temperaturę co najmniej o 4°C  niższą niż ustawiona na termostatach urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach. Prosimy jednak pamiętać, że wentylatory sufitowe dają jedynie subiektywne uczucie chłodu dla osób przebywających w pomieszczeniach, ale nie zmniejszają temperatury otoczenia. Dlatego prosimy pamiętać o wyłączaniu ich przy opuszczeniu pomieszczenia.

  Zima – rotacja wentylatora zgodna z kierunkiem wskazówek zegara

  Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

  W sezonie zimowym wentylator sufitowy wentylator Westinghouse daje możliwość zaoszczędzenia energii dzięki ustawieniu pracy urządzenia na małą prędkość rotacji zgodną z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Dzięki temu ciepłe powietrze przy suficie będzie mieszało się z chłodniejszym powietrzem z dolnej części pomieszczania. Wentylator Westinghouse poprawia wydajność systemu ogrzewania do tego stopnia, że pozwoli ograniczyć wydatki na energie aż do 30%!

  KONSTRUKCJA

  Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce

  Wentylator sufitowy jest wyposażony w silnik o 3 stopniach prędkości pracy, dzięki któremu użytkownik ma możliwość precyzyjnej regulacji stopni nawiewu. Średnica132 cmdaje możliwość efektywnej pracy urządzenia w małych pomieszczeniach o powierzchni około 25m².Pozostałe wymiary urządzenia widnieją na schemacie obok. Jest to model wentylatora ze zintegrowanym światłem.

  Zastąpienie głównego oświetlenia w pomieszczeniuCzęścią wentylatora sufitowego Westinghouse Comet jestzintegrowane światło o rozmiarze gwintui z macą 2x40 W. Wentylator świetnie wspomaga główne oświetlenie w pomieszczeniu.Żarówki nie są jest częścią zestawu.

  STEROWANIE

  Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání

  Wentylator jest sterowany przy pomocy sznurka, przymocowanego do silniczka w środkowej części  urządzenia. Pociągnięcie za sznurek umożliwia włączenie wentylatora oraz ustawienie prędkości maksymalnej. Kolejne trzy pociągnięcia zmniejszają obroty wentylatora, natomiast czwarte wyłącza wentylator. Możliwe jest dokupienie pilota lub sterownika ściennego( sekcja Akcesoria)

  MONTAŻ

  Z montażem wentylatora ściennego Westinghouse przy pomocy instrukcjiporadzi sobie każdy

  System mocowania Dual Mount Sytem

  Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPodczas instalacji wentylatora sufitowego Westinghouse z systemem mocowania "Dual Mount System" możliwe jest użycie prętu montażowego, który jest częścią zestawu. Wentylator może być także instalowany bez prętu co zmniejszy jego wielkość (polecane do niskich sufitów). Do wysokich pomieszczeń jest możliwość dokupienia prętu przedłużającego 30,5 cm lub 46 cm ( w sekcji Akcesoria).


  Parametry i specyfikacje

  ObsługaWyłącznik pociągowy - łańcuszek
  Masa7,7 kg
  Kolor łopatBiały i jasny klon
  MontażDual Mount System
  Ilość biegów3 prędkości
  RozmiaryZobacz rys.
  Obroty170/130/80 obr/min
  Kolor korpusuTytanowy
  Pochylenie łopatek11 °
  Średnica wentylatora132 cm
  Moc58/40/33 W
  Napięcie230 V
  Światło2x40 W E14 ( nie są częścią zestawu )
  Tryb letni i zimowyTAK
  Wielkość pomieszczeniaDo 25 m²

  Dokumenty

  Akcesoria