megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator odśrodkowy przemysłowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych

  • wymiary kanałów: 140x60 mm
  • wydajność: 515 m³/h
  • bardzo wytrzymały

  W magazynie 2 szt.

  604 złz VAT

  491 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  4510
  4250622610637
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator przemysłowy odśrodkowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych o wymiarach 140x60 mm.

  ZASTOSOWANIE:

  Wentylator jest przeznaczony do odprowadzania powietrza oraz wentylacji różnych pomieszczeń. Może zostać użyty jako element wentylacji lub samodzielnie, odpowiedni do montażu zewnętrznego. Znakomicie sprawdzi się przy wentylacji lub odprowadzaniu powietrza z obiektów przemysłowych, sklepów, kuchni, barów, restauracji, hal o średniej wielkości, serwisów samochodowych itp. 

  KONSTRUKCJA:

  Korpus wentylatora jest wykonany ze stali lakierowanej proszkowo. Wentylator posiada dwubiegunowy silnik z łożyskami kulkowymi (żywotność min. 40 000 godzin), posiada także zabezpieczenie termiczne.

  Otwór wlotowy (ssący) wentylatora jest dostosowany jest do kanałów okrągłych ( montaż odbywa się za pomocą kołnierza), zaś otwór wylotowy (tłoczący) ma przekrój prostokątny. W zależności od zamontowania możliwe jest więc zastosowanie tego urządzenia zarówno do okrągłych jak i prostokątnych kanałów wentylacyjnych.

  SILNIK:

  Wirnik z ocynkowanej stali jest zasilany dwubiegunowym silnikiem z wewnętrznym wirnikiem. Silniki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem. Dla wydłużenia żywotności urządzenia silnik został wyposażony w łożyska kulkowe.  Aby podnieśc jakość i bezpieczeństwo użytkowania każda turbina została statycznie i dynamicznie wyważona. Stopień ochrony silnika IP 44.

  MONTAŻ:

  Wentylator przeznaczony jest do montażu do instalacji wentylacyjnej, jako element systemu wentylacyjnego, może również zostać użyty samodzielnie. W takim wypadku podłączenie do kanałów odbywa się za pomocą zacisków. Podłączenie wentylatora do źródła zasilania odbywa się przez zewnętrzną skrzynkę montażową umieszczoną na korpusie urządzenia.

  AKCESORIA:

  Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Można polepszyć jakość systemu wentylacyjnego przez montaż zewnętrznego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

  Parametry i specyfikacje

  Wydajność148 W
  Ciśnienie akustyczne (hałas)68 dB/3m
  Akcesoria
  Masa3,2 kg
  Symbol certyfikatuCE
  Maksymalna temperatura50 °C
  Obroty2820 obr/min
  Zasilanie230/50 V/Hz
  Moc148 W
  Przepływ powietrza515 m³/h
  Prąd0,64 A
  Średnica140x60 mm
  Ciśnienie statyczne405 Pa
  Stopień ochronyIP 44

  Dokumenty