megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator odśrodkowy przemysłowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych

  • wymiary kanałów: 140x60 mm
  • wydajność: 515 m³/h
  • bardzo wytrzymały

  Obecnie wyprzedane

  483 złz VAT

  393 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  4510
  4250622610637
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator przemysłowy odśrodkowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych o wymiarach 140x60 mm.

  ZASTOSOWANIE:

  Wentylator jest przeznaczony do odprowadzania powietrza oraz wentylacji różnych pomieszczeń. Może zostać użyty jako element wentylacji lub samodzielnie, odpowiedni do montażu zewnętrznego. Znakomicie sprawdzi się przy wentylacji lub odprowadzaniu powietrza z obiektów przemysłowych, sklepów, kuchni, barów, restauracji, hal o średniej wielkości, serwisów samochodowych itp. 

  KONSTRUKCJA:

  Korpus wentylatora jest wykonany ze stali lakierowanej proszkowo. Wentylator posiada dwubiegunowy silnik z łożyskami kulkowymi (żywotność min. 40 000 godzin), posiada także zabezpieczenie termiczne.

  Otwór wlotowy (ssący) wentylatora jest dostosowany jest do kanałów okrągłych ( montaż odbywa się za pomocą kołnierza), zaś otwór wylotowy (tłoczący) ma przekrój prostokątny. W zależności od zamontowania możliwe jest więc zastosowanie tego urządzenia zarówno do okrągłych jak i prostokątnych kanałów wentylacyjnych.

  SILNIK:

  Wirnik z ocynkowanej stali jest zasilany dwubiegunowym silnikiem z wewnętrznym wirnikiem. Silniki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem. Dla wydłużenia żywotności urządzenia silnik został wyposażony w łożyska kulkowe.  Aby podnieśc jakość i bezpieczeństwo użytkowania każda turbina została statycznie i dynamicznie wyważona. Stopień ochrony silnika IP 44.

  MONTAŻ:

  Wentylator przeznaczony jest do montażu do instalacji wentylacyjnej, jako element systemu wentylacyjnego, może również zostać użyty samodzielnie. W takim wypadku podłączenie do kanałów odbywa się za pomocą zacisków. Podłączenie wentylatora do źródła zasilania odbywa się przez zewnętrzną skrzynkę montażową umieszczoną na korpusie urządzenia.

  AKCESORIA:

  Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Można polepszyć jakość systemu wentylacyjnego przez montaż zewnętrznego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

  Parametry i specyfikacje

  Akcesoria
  Masa3,2 kg
  Wydajność148 W
  Ciśnienie akustyczne (hałas)68 dB/3m
  Symbol certyfikatuCE
  Maksymalna temperatura50 °C
  Zasilanie230/50 V/Hz
  Obroty2820 obr/min
  Moc148 W
  Przepływ powietrza515 m³/h
  Prąd0,64 A
  Średnica140x60 mm
  Ciśnienie statyczne405 Pa
  Stopień ochronyIP 44

  Dokumenty