Wentylator odśrodkowy przemysłowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych

  • Kod produktu 4510
  • EAN 4250622610637
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
483 zł

cena netto
392,68 zł

Wentylator przemysłowy odśrodkowy Dalap SKT 140x60 do kanałów prostokątnych o wymiarach 140x60 mm.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator jest przeznaczony do odprowadzania powietrza oraz wentylacji różnych pomieszczeń. Może zostać użyty jako element wentylacji lub samodzielnie, odpowiedni do montażu zewnętrznego. Znakomicie sprawdzi się przy wentylacji lub odprowadzaniu powietrza z obiektów przemysłowych, sklepów, kuchni, barów, restauracji, hal o średniej wielkości, serwisów samochodowych itp. 

KONSTRUKCJA:

Korpus wentylatora jest wykonany ze stali lakierowanej proszkowo. Wentylator posiada dwubiegunowy silnik z łożyskami kulkowymi (żywotność min. 40 000 godzin), posiada także zabezpieczenie termiczne.

Otwór wlotowy (ssący) wentylatora jest dostosowany jest do kanałów okrągłych ( montaż odbywa się za pomocą kołnierza), zaś otwór wylotowy (tłoczący) ma przekrój prostokątny. W zależności od zamontowania możliwe jest więc zastosowanie tego urządzenia zarówno do okrągłych jak i prostokątnych kanałów wentylacyjnych.

SILNIK:

Wirnik z ocynkowanej stali jest zasilany dwubiegunowym silnikiem z wewnętrznym wirnikiem. Silniki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem z automatycznym restartem. Dla wydłużenia żywotności urządzenia silnik został wyposażony w łożyska kulkowe.  Aby podnieśc jakość i bezpieczeństwo użytkowania każda turbina została statycznie i dynamicznie wyważona. Stopień ochrony silnika IP 44.

MONTAŻ:

Wentylator przeznaczony jest do montażu do instalacji wentylacyjnej, jako element systemu wentylacyjnego, może również zostać użyty samodzielnie. W takim wypadku podłączenie do kanałów odbywa się za pomocą zacisków. Podłączenie wentylatora do źródła zasilania odbywa się przez zewnętrzną skrzynkę montażową umieszczoną na korpusie urządzenia.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacyjnego przez montaż zewnętrznego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urządzeń wentylacyjnych.

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 68 dB/3m
Symbol certyfikatu CE
Masa 3,2 kg
Maksymalna temperatura 50 °C
Zasilanie 230/50 V/Hz
Obroty 2820 obr/min
Prąd 0,64 A
Średnica 140x60 mm
Przepływ powietrza 515 m³/h
Moc 148 W
Akcesoria
Ciśnienie statyczne 405 Pa
Stopień ochrony IP 44
Wydajność 148 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij