megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator przemysłowy ścienny Kovhron NV - 400 z kratką grawitacyjną

  • średnica 410 mm
  • wydajność 1596 m³/godz
  • kwadratowy kołnierz
  • łożyska ślizgowe

  W magazynie 2 szt.

  969 złz VAT

  788 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  2069
  4250622605428
  24 miesiące
  Kovhron
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator przemysłowy ścienny Kovhron NV - 400 o średnicy 410 mm o wydajości 1596 m3/godz z kratką grawitacyjną w zestawie.

  KONSTRUKCJA

  Wentylator ścienny Kovhron NV jest typem wentylatora osiowego. Wykonany jest z wysokiej jakości blachy stalowej, malowany proszkowo w kolorze białym, dzięki czemu jest zabezpieczonej przed korozją. Wirnik wentylatota został wykonany z lekkiego aluminium. Zestaw zawiera wentylator oraz fasadową kratkę grawitacyjną metalową w kolorze białym, malowaną proszkowo co podnosi jej trwałość. Żaluzja grawitacyjna zapobiega powstawaniu ciągu wstecznego a wykonana została z wysokiej jakości aluminium, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne.

  SILNIK

  Wentylator napędzany jest nowoczesnym, cichym i bezobsługowym silnikiem elektrycznym jednofazowym z łożyskiem ślizgowym, posiada bezpiecznik termiczny.

  ZASTOSOWANIE

  Wentylator przemysłowy przeznaczony jest do pracy w mniej wymagających warunkach, do montażu na ścianę. Wentylator ma za zadanie wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Głównym celem zastosowania kratki grawitacyjnej jest zapobieganie powstawania ciągu wstecznego, oraz zabezpieczenie wentylatora przed warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, nieprzyjemne zapachy). Kratka otwiera się w momencie podmuchu powietrza z wentylatora, a zamyka po wyłączeniu wentylatora, działając jak zawór zwrotny blokując przepływ powietrza. Wentylator NV z kratką grawitacyjną możemy zastosować w domach, magazynach, garażach, sklepach, restauracjach, barach, salonach urody oraz  wszelkich pomieszczeniach użytkowych.

  Montaż

  Montaż wentylatora rozpoczynamy od osadzenia wentylatora na ścianie przy pomocy kołków rozporowych oraz doprowadzenia przewodu zasilającego wentylator. Następnie od strony zewnętrznej montujemy kratkę grawitacyjną. Żaluzje powinny znajdować się w pozycji poziomej. Kratkę przytwierdzamy do fasady za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi. Przytwierdzoną kratkę można dodatkowo zabezpieczyć przed przenikaniem wody za pomocą sylikonu, uszczelniając szczeliny między kratką a fasadą.

  AKCESORIA

  Aby w pełni kontrolować pracę wentylatora można zastosować regulator obrotów który znajduje się w naszej ofercie.

  Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

  Parametry i specyfikacje

  Ciśnienie akustyczne (hałas)64 dB/1m
  Temperatura pracy-25°C do +60°C
  Masa9,2 kg
  Wydajność110 W
  KolorBiały
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE
  Łożyskoślizgowe
  MateriałPlastik, metal, aluminium
  Obroty1250 obr/min
  Częstotliwość50/60 Hz
  Napięcie220/240 V
  Przepływ powietrza1596 m³/godz
  Prąd0,48 A
  Średnica400 mm
  Stopień ochronyIP42

  Akcesoria