Wentylator przemysłowy ścienny Kovhron NV - 200 z kratką grawitacyjną

  • Kod produktu 8520
  • EAN 4250622605404
  • Producent Kovhron
  • Dostępność 3 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
361 zł

cena netto
293,50 zł

Wentylator przemysłowy ścienny Kovhron NV - 200 o średnicy 212 mm o wydajości 498 m3/godz z kratką grawitacyjną w zestawie.

KONSTRUKCJA

Wentylator ścienny Kovhron NV jest typem wentylatora osiowego. Wykonany jest z wysokiej jakości blachy stalowej, malowany proszkowo w kolorze białym, dzięki czemu jest zabezpieczonej przed korozją. Wirnik wentylatota został wykonany z lekkiego aluminium. Zestaw zawiera wentylator oraz fasadową kratkę grawitacyjną metalową w kolorze białym, malowaną proszkowo co podnosi jej trwałość. Żaluzja grawitacyjna zapobiega powstawaniu ciągu wstecznego a wykonana została z wysokiej jakości aluminium, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne.

SILNIK

Wentylator napędzany jest nowoczesnym, cichym i bezobsługowym silnikiem elektrycznym jednofazowym z łożyskiem ślizgowym, posiada bezpiecznik termiczny.

ZASTOSOWANIE

Wentylator przemysłowy przeznaczony jest do pracy w mniej wymagających warunkach, do montażu na ścianę. Wentylator ma za zadanie wyciąg zużytego powietrza z pomieszczenia. Głównym celem zastosowania kratki grawitacyjnej jest zapobieganie powstawania ciągu wstecznego, oraz zabezpieczenie wentylatora przed warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, nieprzyjemne zapachy). Kratka otwiera się w momencie podmuchu powietrza z wentylatora, a zamyka po wyłączeniu wentylatora, działając jak zawór zwrotny blokując przepływ powietrza. Wentylator NV  z kratką grawitacyjną możemy zastosować w domach, magazynach, garażach, sklepach, restauracjach, barach, salonach urody oraz  wszelkich pomieszczeniach użytkowych.

Montaż

Montaż wentylatora rozpoczynamy od osadzenia wentylatora na ścianie przy pomocy kołków rozporowych oraz doprowadzenia przewodu zasilającego wentylator. Następnie od strony zewnętrznej montujemy kratkę grawitacyjną. Żaluzje powinny znajdować się w pozycji poziomej. Kratkę przytwierdzamy do fasady za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi. Przytwierdzoną kratkę można dodatkowo zabezpieczyć przed przenikaniem wody za pomocą sylikonu, uszczelniając szczeliny między kratką a fasadą.

AKCESORIA

Aby w pełni kontrolować pracę wentylatora można zastosować regulator obrotów który znajduje się w naszej ofercie.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Parametry

Łożysko ślizgowe
Ciśnienie akustyczne (hałas) 48 dB/3m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 3,5 kg
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik, metal, aluminium
Montaż Na ścianę
Napięcie 220/240 V
Obroty 1300 obr./min
Prąd 0,15 A
Temperatura pracy -25°C do +60°C
Średnica 210 mm
Przepływ powietrza 498 m³/godz
Rozmiary Zobacz rys.
Stopień ochrony IP42
Wydajność 36 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij