megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylator łazienkowy cichy Dalap 100 BF ECO

  • średnica 100 mm
  • cichy i energooszczędny
  • panel przedni

  W magazynie 10 szt. i więcej

  98 złz VAT

  80 zł bez VAT

  Brakuje 200 zł do darmowej dostawy
  41010
  4250622612150
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Wentylator łazienkowy Dalap 100 BF ECO bez dodatkowych fukncji, o średnicy 100 mm z białym panelem przednim, wyjątkowo cichy. Nowoczesny i estetyczny wygląd.
  KONSTRUKCJA

  Wentylator Dalap BF 100 ECO z panelem przednim w kolorze białym. Posiada nowoczesny i estetyczny wygląd.  Korpus i śmigła wentylatora wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS, który jest odporny na promieniowanie UV. Stopień ochrony silnika IP34.

  SILNIK

  Niezawodny, wydajny, elektryczny, bezobsługowy silnik z łożyskiem ślizgowym i zabezpieczeniem przed przegrzaniemTen model wentylatora jest wyjątkowy cichy, nawet o 20% niższy poziom hałasu w porównaniu do podobnych modeli. Produkt jest również energooszczędny - aż do 75% niższe zużycie prądu w porównaniu do innych modeli.

  ZASTOSOWANIE

  Stała lub regularna wentylacja z łazienki, prysznica, kuchni, toalety, korytarza i innych pomieszczeń mieszkalnych. Przeznaczony do małego i średniego przepływu powietrza, na krótką odległość przy niskim oporze powietrza.Domowy wentylator Dalap 100 BF Eco jest typem wentylatora otwartego, dzięki czemu spełnia rolę otworu wentylacyjnego, gdy wentylator nie pracuje. Dzięki temu zachowana jest dodatkowa cyrkulacja powietrza, zaś aby do wentylowanych pomieszczeń powracały niechciane zapachy czy było nawiewane zimne powietrze spoza systemu wentylacyjnego konieczne jest zastosowanie zaworu zwrotnego.

  Siatka o drobnych oczkach, która jest elementem wyposażenia wentylatora zapobiega przedostawaniu się owadów do pomieszczeń.
  MONTAŻ

  Montaż na ścianę za pomocą śrubek. Łatwa instalacja do kanału wentylacyjnego.

  Podłączanie wentylatorów BF bez dodatkowych funkcji

   

  NASZE RADY

  Jeśli do uzyskania dobrej wentylacji potrzebna jest większa wydajność wentylatora lub gdy planowany jest montaż urządzenia do sufitu proponujemy zakup wentylatora o zwiększonej wydajności wyposażonego w łożyska kulkowe.

  Dla zoptymalizowania wydajności systemu wentylacyjnego ważna jest kontrola nad długością pracy wentylatora, aby to uzyskać dobrym rozwiązaniem będzie zakup cichego wentylatora energooszczędnego wyposażonego dodatkowo w wyłącznik czasowy.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Parametry i specyfikacje

  KolorBiały
  Masa0,68 kg
  MontażNa ścianę
  Ciśnienie akustyczne (hałas)25 dB
  Hałas25 dB
  MateriałPlastik
  RozmiaryZobacz rys.
  Obroty1835 obr/min
  WykorzystanieDomowe
  Moc5,5 W
  Napięcie230 V
  Prąd0,035 A
  Przepływ powietrza60 m³/h
  Średnica100 mm
  Stopień ochronyIP34

  Dokumenty

  Akcesoria