Wentylator łazienkowy Vents 150 ML Turbo zwiększona wydajność

  • Kod produktu 9316
  • EAN 4823016218711
  • Producent Vents
  • Dostępność 3 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
132 zł

cena netto
107,32 zł

Wentylator łazienkowy Vents 150 ML Turbo z łożyskiem kulkowym i zwiększoną wydajnością; o średnicy 150 mm, do małej i średniej wielkości pomieszczeń.

 

KONSTRUKCJA:

Wentylator łazienkowy Vents 150 ML Turbo w kolorze białym jest jednym z najczęściej kupowanych wentylatorów domowych na rynku. Wentylator ten ma nowoczesny i estetyczny wygląd, jego konstrukcja zaś gwarantuje efentywność i długą żywotnośc urządzenia. Korpus i śmigła wentylatora wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS, który jest odporny na promieniwanie UV ( nie zżółknie na słońcu). Wentylator wyposażony jest także w siatkę przeciwko owadom.

 

SILNIK:


Niezawodny wydajny bezobsługowy silnik elektryczny z łożyskiem kulkowym oraz z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Unikalna konstrukcja gwarantuje o 20-30 % większy przepływ powietrza niż standardowy silnik wentylatora. Długą i bezawaryjna pracę urządzenia zapewnie wyposażenie wentylatora Vents 150 ML Turbo w łożysko kulkowe, dzięki któremu wzrasta żywotność urządzenia nawet do 40000 godzin. Stopień ochrony silnika IP34.

 

WYPOSAŻENIE: 

Łożysko kulkowe przedłuża żywotność twojego wentylatora nawet do 40000 godzin w porównaniu do standardowych (5000 godzin).
Wentylator jest wyposażony w mocniejszy silnik Turbo, który zwiększa jego wydajność o 30% w porównaniu do silnika o takiej samej średnicy.  

 

ZASTOSOWANIE:

Ciągła lub regularna wentylacja z łazienki, prysznica, kuchni, toalety, korytarza i innych pomieszczeń mieszkalnych.  Przeznaczony do niskiego i średniego przepływu powietrza na krótką odległość przy niskim oporze powietrza.

 

INSTALACJA :

Montaż do ściany lub sufitu za pomoca śrubek, łatwa instalacja do kanału wentylacyjnego.

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 39 dB/3m
Symbol certyfikatu CE
Częstotliwość 50 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Na sufit lub na ścianę
Napięcie 220/240 V
Obroty 2400 obr./min.
Wykorzystanie Domowe
Prąd 0,13 A
Średnica 150 mm
Przepływ powietrza 345 m³/hod
Moc 30 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 98 Pa
Stopień ochrony IP34
Żywotność 40000 godzin
Odporność na ogień Nie

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij