Wentylator kanałowy Vents VKO1 100 L

  • Kod produktu 9026
  • EAN 4823016239396
  • Producent Vents
  • Dostępność 8 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
66 zł

cena netto
53,66 zł

Mały wewnętrzny wentylator kanałowy Vents 100 VKO1 L  z łożyskiem kulkowym.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Vents 100 VKO1 L przeznaczony jest do pracy przy kanałach o długości do 5 metrów.  Wentylator sprawdzi sie w pracy w systemie wentylacyjnym mieszkalnych i niemieszkalnych pomieszczeń jak na przykład łazienki, toalety, kuchnie, spiżarnie czy biura i temu podobne. Te model wentylatora z obu stron ma średnicę dostosowaną do kanału wentylacyjnego, co pozwala na umieszczenie do w dowolnym miejscu kanału wentylacyjnego. Wentylator, dzięki temu, że wyposażony jest w łożysko kulkowe, można instalować w położeniu poziomym lub pionowym. Korpus wentylatora wykonany jest z plastiku ABS.

 

WYPOSAŻENIE:

Łożysko kulkowe przedłuży żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.

MONTAŻ:

Wentylator nie posiada dodatkowych funkcji, dlatego jego instalacja jest wyjątkowo prosta. Dodatkowo, dzieki temu, że wentylator jest wyposażony w bezszczorkowy silnik, nie jest istotne do którego miejsca zostanie podpięty kabel z fazą i zerem. Wentylator jest w pełni kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi o średnicy 100 mm (PVC, flexi PVC, flexi AL, euro AL i izolowanymi) bez jakiejkolwiek redukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 36 dB/3m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 410 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Do wnętrza kanałów
Zasilanie 230/50 V/Hz
Napięcie 220/240 V
Obroty 2300 obr./min
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,085 A
Średnica 100 mm
Przepływ powietrza 107 m³/h
Moc 14 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 41 Pa
Stopień ochrony IPX4
Żywotność 40000 godzin
Odporność na ogień NIE

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij