Wentylator kanałowy Vents VKO1 150

  • Kod produktu 3236
  • EAN 4823016238146
  • Producent Vents
  • Dostępność 4 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
64 zł

cena netto
52,03 zł

Mały wewnętrzny wentylator kanałowy Vents VKO1 150 bez dodatkowych fukncji.


ZASTOSOWANIE:

Wentylator Vents 150 VKO1 przeznaczony jest do pracy przy kanałach o długości do 10 metrów.  Wentylator sprawdzi sie w pracy w systemie wentylacyjnym mieszkalnych i niemieszkalnych pomieszczeń jak na przykład łazienki, toalety, kuchnie, spiżarnie czy biura i temu podobne. Te model wentylatora z obu stron ma średnice dostosowana do kanału wentylacyjnego, co pozwala na umieszczenie do w dowolnym miejscu kanału wentylacyjnego. Wentylator należy instalować w położeniu poziomym. Do montażu w pozycji poniowej konieczne jest wykorzystanie wentylatora z łozyskiem kulkowym. Korpus wentylatora wykonany jest z plastiku ABS.

 

Wentylator nie posiada dodatkowych funkcji, dlatego jego instalacja jest wyjątkowo prosta. Dodatkowo, dzieki temu, że wentylator jest wyposażony w bezszczorkowy silnik, nie jest istotne do którego miejsca zostanie podpięty kabel z fazą i zerem. Wentylator jest w pełni kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi o średnicy 150 mm (PVC, flexi PVC, flexi AL, euro AL i izolowanymi) bez jakiejkolwiek redukcji.

 

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

 

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 40 dB/3m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 800 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Do wnętrza kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2400 obr./min
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,13 A
Średnica 150 mm
Przepływ powietrza 305 m³/h
Moc 30 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 95 Pa
Stopień ochrony IP X4
Żywotność 5000 godzin
Odporność na ogień NIE

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij