Wentylator kanałowy osiowy plastikowy z wyłącznkiem czasowym Dalap AP 125 Z

  • Kod produktu 3292
  • EAN 4823016250247
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
262 zł

cena netto
213,01 zł

Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z o średnicy 125 mm wyłącznikiem czasowym i łożyskiem kulkowym.

KONSTRUKCJA:

Obudowa wentylatora wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa z domieszką ABS.  Silnik z wirnikiem oraz blok zacisków są przymocowane do korpusu wentylatora za pomocą specjalnych klamer z zatrzaskami, które w razie konieczności umożliwiają łatwy demontaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu konserwacja tego wentylatora jest znacznie ułatwiona.

Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z - osiowy, plastikowy z timerem

 

SILNIK:

Silnik jednofazowy z łożyskiem kulkowym ma 2 prędkości pracy, które można regulować przy pomocy zewnętrznego przełącznika (brak w zestawie). Silnik jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym z automatycznym restartem. Stopień ochrony IPX4.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Dalap AP 125 Z spełnia wymagania pracy pod wysokim ciśnieniem, jednocześnie charakteryzując się niskim poziomem hałasu. Wentylator nade się do montażu w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności jak toalety, kuchnie, biura, szklarnie, szkółki roślin i temu podobne. Dzieki swym technicznym parametrom nadaje się do pracy przy odsysaniu z kanałów długości do 17 metrów. Ten model wentylatora kanałowego jest kompatybilny ze wszystkimi okrągłymi kanałami wentylacyjnymi o średnicy 125 mm z naszej oferty

Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z - osiowy, plastikowy z timerem

 

WYPOSAŻENIE

Łożyska kulkowe przedłużają żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.
Wyłącznik czasowy jest umieszczony wewnętrz wentylatora i można zostać ustawiony w zakresie 2-30 minut. Przykład: wentylator jest podłączony do włącznika światła w toalecie. Od momentu wejścia i włączenia światła wentylaor rozpocznie pracę. Po opuszczeniu pomieszczenia i włączeniu światła bieg wentylatora zostanie zatrzymany po czasie zaprogramowanym wcześniej na wyłączniku.

 

MONTAŻ:

Wentylator mozna zainstalowac w dowolnym miejscu kanałow wentylacyjnych, w pozycji pionowej lub poziomej.  Można również zamontować kilka wentylatorów dla zwiększenia ciśnienia lub objętości transportowanego strumienia powietrza. Korpus wentylatora jest wyposażony w płytę montażową do instalacji urządzenia do ściany lub sufitu.

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA:

Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z - osiowy, plastikowy z timeremWentylator kanałowy Dalap AP 125 Z w łazience

Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z - osiowy, plastikowy z timerem
Wentylator kanałowy Dalap AP 125 Z w biurze

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

 

Zapisz

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 28/37 dB/3m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 1400 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2180/2385 obr/min
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,18/0,27 A
Średnica 125 mm
Przepływ powietrza 220/280 m³/h
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 106/136 Pa
Wydajność 23/37 W
Żywotność 40000 godzin

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij