Wentylator kanałowy osiowy plastikowy z wyłącznkiem czasowym Dalap AP 100 Z

  • Kod produktu 3291
  • EAN 4823016250223
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
264 zł

cena netto
214,63 zł

Wentylator kanałowy Dalap AP 100 Z o średnicy 100 mm z timerem i łożyskiem kulkowym.

KONSTRUKCJA:

Obudowa wentylatora wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa z domieszką ABS.  Silnik z wirnikiem oraz blok zacisków są przymocowane do korpusu wentylatora za pomocą specjalnych klamer z zatrzaskami, które w razie konieczności umożliwiają łatwy demontaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu konserwacja tego wentylatora jest znacznie ułatwiona.Wentylator kanałowy Dalap AP 100 Z - osiowy, plastikowy z timerem

 

SILNIK:

Silnik jednofazowy z łożyskiem kulkowym ma 2 prędkości pracy, które można regulować przy pomocy zewnętrznego przełącznika (brak w zestawie). Silnik jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym z automatycznym restartem. Stopień ochrony IPX4.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Dalap AP 100 Z spełnia wymagania pracy pod wysokim ciśnieniem, jednocześnie charakteryzując się niskim poziomem hałasu. Wentylator nade się do montażu w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności jak toalety, kuchnie, biura, szklarnie, szkółki roślin i temu podobne. Dzieki swym technicznym parametrom nadaje się do pracy przy odsysaniu z kanałów długości do 10 metrów. Ten model wentylatora kanałowego jest kompatybilny ze wszystkimi okrągłymi kanałami wentylacyjnymi o średnicy 100 mm z naszej ofertyWentylator kanałowy Dalap AP 100 Z - osiowy, plastikowy z timerem

 

WYPOSAŻENIE

Łożyska kulkowe przedłużają żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.
Wyłącznik czasowy jest umieszczony wewnętrz wentylatora i można zostać ustawiony w zakresie 2-30 minut. Przykład: wentylator jest podłączony do włącznika światła w toalecie. Od momentu wejścia i włączenia światła wentylaor rozpocznie pracę. Po opuszczeniu pomieszczenia i włączeniu światła bieg wentylatora zostanie zatrzymany po czasie zaprogramowanym wcześniej na wyłączniku.

MONTAŻ:

Wentylator mozna zainstalowac w dowolnym miejscu kanałow wentylacyjnych, w pozycji pionowej lub poziomej.  Można również zamontować kilka wentylatorów dla zwiększenia ciśnienia lub objętości transportowanego strumienia powietrza. Korpus wentylatora jest wyposażony w płytę montażową do instalacji urządzenia do ściany lub sufitu.

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA:

Wentylator kanałowy Dalap AP 100 Z - osiowy, plastikowy z timeremWentylator kanałowy Dalap AP 100 Z w łazience

Wentylator kanałowy Dalap AP 100 Z - osiowy, plastikowy z timerem
Wentylator kanałowy Dalap AP 100 Z w biurze

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 27/36 dB/3m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 1400 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 60 °C
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2180/2385 obr/min
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,11/0,21 A
Średnica 100 mm
Przepływ powietrza 145/187 m³/h
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 120/133 Pa
Stopień ochrony IPX4
Wydajność 21/33 W
Żywotność 40000 godzin

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij