Wentylator kanałowy osiowy Dalap FKO 500

  • Kod produktu 5393
  • EAN 4250622610606
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
1 150 zł

cena netto
934,96 zł

Wentylator kanałowy osiowy ze stali Dalap FKO 500 o średnicy 500 mm z wydajnością 7060 m³/h.

SILNIK

Jednofazowy asynchroniczny silnik 230V z wewnętrzym wirnikiem i ochroną przed przegrzaniem. Silnik wyposażony jest w łożysko kulkowe ze stałym smarowaniem. Klasa izolacji II, stopień ochrony IPX4. Ilość pól:4

 

ZASTOSOWANIE:

Ze względu na swoje techniczne parametry wentylator ten sprawdza się najlepiej do średniej odległości około 18 metrów. Wentylator jest przeznaczony do pracy w  małych i średnich pomieszczeniach jakich jak łazienki, prysznice, kuchnie, szklarnie, teatry, domki, magazyny, magazyny oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysoki spręż przy jednocześnie niskim poziomie hałasu.

 

MONTAŻ:

Wentylator jest przeznaczony do montażu do kanałów wentylacyjnych sztywnych i elastycznych na ich końcu lub w środku systemu wentylacyjnego. Możliwe jest zamontowanie wentylatora zarówno w położenu pionowym jak i poziomym, zarówno na zewnatrz jak i wewnątrz kanału. Wentylator jest wyposażony w zewnętrzna skrzynkę przyłączeniową  na korpusie wentylatora. Do podłączenia do kanału wentylacyjnego potrzebny jest kołnierz, którego nie ma w zestawie z urządzeniem.

 

WYPOSAŻENIE:

Łożysko kulkowe przedłuży żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.

AKCESORIA:

Rekomendujemy dokupienie do tego wentylatora regulatora obrotów 300W lub 400W, dzięki którym można sterować tempem pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

 

Zapisz

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 69 dB/3m
Kolor Czarny
Symbol certyfikatu CE
Masa 12800 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 1300 obr/min
Prąd 1,95 A
Temperatura pracy -30 °C +60 °C
Średnica 500 mm
Przepływ powietrza 7060 m³/h
Moc 420 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 150 Pa
Stopień ochrony IPX4
Żywotność 40000 godzin

Akcesoria

W górę

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij