Wentylator kanałowy osiowy Dalap FKO 250

  • Kod produktu 5384
  • EAN 4250622610552
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
485 zł

cena netto
394,31 zł

Wentylator kanałowy osiowy ze stali Dalap FKO 250 o średnicy 250 mm z wydajnością 1050 m³/h.

SILNIK

Jednofazowy asynchroniczny silnik 230V z wewnętrzym wirnikiem i ochroną przed przegrzaniem. Silnik wyposażony jest w łożysko kulkowe ze stałym smarowaniem. Klasa izolacji II, stopień ochrony IPX4. Ilość pól:2 

ZASTOSOWANIE:

Ze względu na swoje techniczne parametry wentylator ten sprawdza się najlepiej do średniej odległości około 17 metrów. Wentylator jest przeznaczony do pracy w  małych i średnich pomieszczeniach jakich jak łazienki, prysznice, kuchnie, szklarnie, teatry, domki, magazyny, magazyny oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysoki spręż przy jednocześnie niskim poziomie hałasu.

MONTAŻ:

Wentylator jest przeznaczony do montażu do kanałów wentylacyjnych sztywnych i elastycznych na ich końcu lub w środku systemu wentylacyjnego. Możliwe jest zamontowanie wentylatora zarówno w położenu pionowym jak i poziomym, zarówno na zewnatrz jak i wewnątrz kanału. Wentylator jest wyposażony w zewnętrzna skrzynkę przyłączeniową  na korpusie wentylatora. Do podłączenia do kanału wentylacyjnego potrzebny jest kołnierz, którego nie ma w zestawie z urządzeniem.


WYPOSAŻENIE:

Łożysko kulkowe przedłuży żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.

AKCESORIA:

Rekomendujemy dokupienie do tego wentylatora regulatora obrotów 300W lub 400W, dzięki którym można sterować tempem pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 60 dB/3m
Kolor Czarny
Symbol certyfikatu CE
Masa 4000 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2400 obr./min,
Wykorzystanie
Prąd 0,4 A
Temperatura pracy -30 °C +60 °C
Średnica 250 mm
Przepływ powietrza 1050 m³/h
Moc 80 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 142 Pa
Stopień ochrony IPX4
Żywotność 40000 godzin

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij