Wentylator kanałowy osiowy Dalap FKO 300

  • Kod produktu 5389
  • EAN 4250622610569
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
550 zł

cena netto
447,15 zł

Wentylator kanałowy osiowy ze stali Dalap FKO 300 o średnicy 315 mm z wydajnością 2230 m³/h.

SILNIK

Jednofazowy asynchroniczny silnik 230V z wewnętrzym wirnikiem i ochroną przed przegrzaniem. Silnik wyposażony jest w łożysko kulkowe ze stałym smarowaniem. Klasa izolacji II, stopień ochrony IPX4. Ilość pól:2

 

ZASTOSOWANIE:

Ze względu na swoje techniczne parametry wentylator ten sprawdza się najlepiej do średniej odległości około 15 metrów. Wentylator jest przeznaczony do pracy w  małych i średnich pomieszczeniach jakich jak łazienki, prysznice, kuchnie, szklarnie, teatry, domki, magazyny, magazyny oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysoki spręż przy jednocześnie niskim poziomie hałasu.


MONTAŻ:

Wentylator jest przeznaczony do montażu do kanałów wentylacyjnych sztywnych i elastycznych na ich końcu lub w środku systemu wentylacyjnego. Możliwe jest zamontowanie wentylatora zarówno w położenu pionowym jak i poziomym, zarówno na zewnatrz jak i wewnątrz kanału. Wentylator jest wyposażony w zewnętrzna skrzynkę przyłączeniową  na korpusie wentylatora. Do podłączenia do kanału wentylacyjnego potrzebny jest kołnierz, którego nie ma w zestawie z urządzeniem.

 

WYPOSAŻENIE:

Łożysko kulkowe przedłuży żywotność wentylatora aż do 40000 godzin.

AKCESORIA:

Rekomendujemy dokupienie do tego wentylatora regulatora obrotów 300W lub 400W, dzięki którym można sterować tempem pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 60 dB/3m
Kolor Czarny
Symbol certyfikatu CE
Masa 6500 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2300 obr./min,
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,66 A
Temperatura pracy -30 °C +60 °C
Średnica 315 mm
Przepływ powietrza 2230 m³/h
Moc 145 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 130 Pa
Stopień ochrony IPX4
Żywotność 40000 godzin

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij