Wentylator kanałowy z izolacją akustyczną Dalap SPV 150

  • Kod produktu 8747
  • EAN 4250622610934
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
810 zł

cena netto
658,54 zł

Wentylator promieniowy Dalap SPV 150 z izolacją termiczno-akustyczną i łożyskiem kulkowym.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator kanałowy Dalap SPV 150 znajdzie zastosowanie w średniej wielkości pomieszczeniach, w których niezbędne jest zachowanie niskiego poziomu hałasu takich jak: kuchnie, hale, magazyny, biura, szklarnie, obiekty hodowlane (stodoły) i wszędzie tam, gdzie konieczna jest intensywna wentylacja oraz wykorzystanie wysokiego sprężu przy niskim natężeniu dźwięku. Dzięki swoim parametrom technicznym jest przeznaczony do wentylacji w kanałach o średnich i dużych odległościach.

KONSTRUKCJA:

Obudowa wentylatora wykonana jest z ocynkowanej stali. Izolacja termiczna i akustyczna wykonana jest z piankowego polistyrenu.

SILNIK:

Dwubiegunowy silnik z zewnętrznym wirnikiem napędza wał z ocynkowanej stali.  Dla zwiększonej żywotności silnik wyposażono w łożyska kulkowe, dzięki czemu wentylator zamontować można w dowolnej pozycji. Silnik wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Aby praca wentylatora był bezpieczna i dokładna, każdy wał silnika został dynamicznie i statycznie wyważony. Norma silnika IP44.

 

MONTAŻ:

Wentylator jest kompatybilny z kanałami średnicy 150 mm. Podstawowa wersja wentylatora zawiera kabel elektryczny bez wtyczki, którą należy pdokupić. Podłączenie do sieci i montaż musi być wykonany dokładnie według instrukcji.


WYPOSAŻENIE:

Łożysko kulkowe przedłużą żywotność wentylatora do 40000 godzin.

Wentlator Dalap SPV 125 ma o 30% niższy poziom hałasu niż wentylatory tych samych parametrów oferowane przez inne sklepy.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 39 dB/3m
Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 6280 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik, stal
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2600 obr./min
Wykorzystanie Zewnętrzne i wewnętrzne
Prąd 1,16 A
Temperatura pracy -25 +40 °C
Średnica 150 mm
Przepływ powietrza 730 m³/h
Moc 260 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 590 Pa
Stopień ochrony IP X4
Żywotność 40000 godzin

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij