Wentylator kanałowy Vents VKO 125 K z uchwytem

  • Kod produktu 9223
  • EAN 4823016237668
  • Producent Vents
  • Dostępność 4 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
59 zł

cena netto
47,97 zł

Mały wentylator kanałowy Vents VKO 125 K z uchwytem.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Vents VKO 125 K przeznaczony jest do pracy przy kanałach o długości do 7,5 metrów.  Wentylator sprawdzi sie w pracy w systemie wentylacyjnym mieszkalnych i niemieszkalnych pomieszczeń jak na przykład łazienki, toalety, kuchnie, spiżarnie czy biura i temu podobne. Te model wentylatora ma z jednej strony dostosowany średnicą do wymiaru kanału wentylacyjnego, co pozwala przyłączać bezpośrednio do korpusu wentylatora różnego rodzaju kształtki lub złączki. Wentylator należy instalować w położeniu poziomym. Do montażu w pozycji poniowej konieczne jest wykorzystanie wentylatora z łozyskiem kulkowym. Korpus wentylatora wykonany jest z plastiku ABS.

MONTAŻ:

Wentylator nie posiada dodatkowych funkcji, dlatego jego instalacja jest wyjątkowo prosta. Dodatkowo, dzieki temu, że wentylator jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, nie jest istotne do którego miejsca zostanie podpięty kabel z fazą i zerem. Wentylator jest w pełni kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi o średnicy 125 mm (PVC, flexi PVC, flexi AL, euro AL i izolowanymi) bez jakiejkolwiek redukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

Zapisz

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 38 dB/3 m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 480 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Do kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2400 obr./min.
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,1 A
Średnica 125 mm
Przepływ powietrza 185 m³/h
Moc 16 W
Rozmiary Zobacz rys.
Stopień ochrony IP X4
Żywotność 5000 godzin
Odporność na ogień Nie

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij