Wentylator kanałowy Vents VKO 100 K z uchwytem

  • Kod produktu 9023
  • EAN 4823016205223
  • Producent Vents
  • Dostępność 4 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
50 zł

cena netto
40,65 zł

Mały wentylator kanałowy Vents VKO 100 K z uchwytem.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Vents 100 VKO K przeznaczony jest do pracy przy kanałach o długości do 5 metrów.  Wentylator sprawdzi sie w pracy w systemie wentylacyjnym mieszkalnych i niemieszkalnych pomieszczeń jak na przykład łazienki, toalety, kuchnie, spiżarnie czy biura i temu podobne. Te model wentylatora ma z jednej strony dostosowany średnicą do wymiaru kanału wentylacyjnego, co pozwala przyłączać bezpośrednio do korpusu wentylatora różnego rodzaju kształtki lub złączki. Wentylator należy instalować w położeniu poziomym. Do montażu w pozycji poniowej konieczne jest wykorzystanie wentylatora z łozyskiem kulkowym. Korpus wentylatora wykonany jest z plastiku ABS.

MONTAŻ:

Wentylator nie posiada dodatkowych funkcji, dlatego jego instalacja jest wyjątkowo prosta. Dodatkowo, dzieki temu, że wentylator jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, nie jest istotne do którego miejsca zostanie podpięty kabel z fazą i zerem. Wentylator jest w pełni kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi o średnicy 100 mm (PVC, flexi PVC, flexi AL, euro AL i izolowanymi) bez jakiejkolwiek redukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 37 dB/3 m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż Do wnętrza kanału
Napięcie 220/240 V
Obroty 2300 obr./min.
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,085 A
Średnica 100 mm
Przepływ powietrza 105 m³/h
Moc 14 W
Rozmiary Zobacz rys.
Stopień ochrony IP X4
Żywotność 5000 godzin
Odporność na ogień Nie

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij