Wentylator kanałowy Vents 100 VKO

  • Kod produktu 9021
  • EAN 4823016205216
  • Producent Vents
  • Dostępność 5 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
35 zł

cena netto
28,46 zł

Mały wentylator kanałowy Vents VKO 100 bez dodatkowych funkcji.

ZASTOSOWANIE:

Wentylator Vents 100 VKO przeznaczony jest do pracy przy kanałach o długości do 5 metrów.  Wentylator sprawdzi sie w pracy w systemie wentylacyjnym mieszkalnych i niemieszkalnych pomieszczeń jak na przykład łazienki, toalety, kuchnie, spiżarnie czy biura i temu podobne. Te model wentylatora ma z jednej strony dostosowany średnicą do wymiaru kanału wentylacyjnego, co pozwala przyłączać bezpośrednio do korpusu wentylatora różnego rodzaju kształtki lub złączki. Wentylator należy instalować w położeniu poziomym. Do montażu w pozycji poniowej konieczne jest wykorzystanie wentylatora z łozyskiem kulkowym. Korpus wentylatora wykonany jest z plastiku ABS.

MONTAŻ:

Wentylator nie posiada dodatkowych funkcji, dlatego jego instalacja jest wyjątkowo prosta. Dodatkowo, dzieki temu, że wentylator jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, nie jest istotne do którego miejsca zostanie podpięty kabel z fazą i zerem. Wentylator jest w pełni kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi o średnicy 100 mm (PVC, flexi PVC, flexi AL, euro AL i izolowanymi) bez jakiejkolwiek redukcji.

AKCESORIA:

Do tego wentylatora proponujemy dokupić regulator obrotów, którym można regulować tempo pracy wentylatora.

Do podłączenia wentylatora potrzebny będzie również kabel zasilający - w naszej ofercie mamy odpowiednie kable w kolorach białym lub czarnym.

Można polepszyć jakość systemu wentylacynego przez montaż zewnętrzego czujnika wilgoci oraz regulatora czasowego, które pozwolą zoptymalizować czas pracy urzędzeń wentylacyjnych.

Parametry

Ciśnienie akustyczne (hałas) 37 dB/1m
Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Masa 410 g
Częstotliwość 50/60 Hz
Materiał Plastik
Maksymalna temperatura 40 °C
Montaż na koniec kanału
Zasilanie 230/50 V/Hz
Napięcie 220/240 V
Obroty 2300 obr./min.
Wykorzystanie wewnętrzne
Prąd 0,085 A
Średnica 100 mm
Przepływ powietrza 105 m³/h
Moc 14 W
Rozmiary Zobacz rys.
Ciśnienie statyczne 37 Pa
Stopień ochrony IPX4
Żywotność 5000 godzin
Odporność na ogień NIE

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij