Rekuperator Dalap REX 200 R

  • Kod produktu 18018
  • EAN 4250622613843
  • Producent Dalap
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
2 799 zł

cena netto
2 275,61 zł

Rekuperator Dalap REX 200 R  należy do najnowszej generacji systemów wentylacji dla domu. Bezobsługowa wentylacja połączona z nowoczesnym systemem odzyskiwania ciepła.


Konstrukcja

Rekuperator Dalap REX 200 R składa się dwóch wentylatorów promieniowych: nawiewnego i wyciągowego, dwóch filtrów, zbiornika na kondensat oraz wymiennika ciepła, który może zostać wyłączony z
eksploatacji w okresie letnim. Filtry mają za zadanie oczyścić powietrze z drobnych zanieczyszczeń oraz niepożądanych zapachów (zalecamy wymianę filtrów co 3 miesiące).

Główną zaletą zastosowania urządzenia to energooszczędność termiczna, dzięki zapewnieniu stałego odzysku ciepła z instalacji wentylacyjnej. Ciągła automatyczna praca urządzenia zapewnia obniżenie poziomu wilgotności oraz stały dostęp do świeżego powietrza w wentylowanych pomieszczeniach. Urządzenie działa bezobsługowo, ale w razie potrzeby sterownik zapewnia łatwą kontrolę nad pracą jednostki rekuperacyjnej (Regulator obrotów jest zawarty  w zestawie).

 

Obudowa jest  wykonana z aluminium posiada izolacje akustyczną i termiczną. Średnica otworów wynosi 100 mm.
Rekuperator DALAP REX

Rekuperator DALAP REX

Rekuperator DALAP REX

Rekuperator DALAP REXZastosowanie  

Rekuperator Dalap REX 200 R ma zastosowanie jako urządzenie do ciągłej wymiany powietrza w obiektach mieszkalnych oraz użytku publicznego (domy, biura, hotele,kawiarnie,sale konferencyjne i inne
pomieszczenia). Urządzenie wykorzystuje ciepło z powietrza usuwanego z pomieszczeń w celu ogrzewania czystego powietrza wdmuchiwanego z zewnątrz. Urządzenia tego typu stanowią niezbędny element nowoczesnego systemu wentylacji stosowanego domach energooszczędnych. Zapewnia redukcje strat energii cieplnej, dzięki czemu powoduje to obniżenie kosztów ogrzewania pomieszczeń w okresie zimowym.
 Rekuperator DALAP REXRekuperator DALAP REXRekuperator DALAP REX


Montaż

Montaż urządzenia wymaga specjalistycznej wiedzy,wiec najlepiej jest powierzyć go specjaliście od instalacji
wentylacyjnych w celu zapewnienia sprawnej i bezpiecznej pracy urządzenia.

 

 

Zapisz

Parametry

Łożysko kulkowe
Ciśnienie akustyczne (hałas) 45 db/3m
Symbol certyfikatu CE
Materiał Aluminium
Maksymalna temperatura +50 °C
Napięcie 230 V
Obroty 2500 obr/min
Wykorzystanie Domowe
Prąd 2 x 0,26 A
Temperatura pracy od +1°C do +50 °C
Średnica 100 mm
Przepływ powietrza 200 m³/h
Moc 2 x 58 W
Rozmiary Zobacz rys.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij