Cyfrowy regulator ciepła z pilotem Vents RTSD-1-400

  • Kod produktu 9906
  • EAN 4823016255990
  • Producent Vents
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
239 zł

cena netto
194,31 zł

Regulator ciepła Vents RTSD-1-400 z pilotem.

ZASTOSOWANIE

Regulator służy do kontroli urządzeń wentylacyjnych  celem utrzymania stałej, żądanej temperatury w systemie wentylacyjnym. Służy również  do regulacji  i sterowania innymi  elementami ogrzewania powietrznego (np. zawory ) .Urządzenie działa automatycznie w trzech różnych trybach pracy (szybko,średnio,wolno).Model RTSD-1-400 jest wyposażony  w pilot do zdalnego sterowania i regulacji. 

KONSTRUKCJA

Wewnątrz panelu znajduje się czujnik temperatury ,obudowa jest wykonana z plastiku. Duży podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia łatwą obsługę i odczyt parametrów. Wymiary panelu 88x88x51 mm

MONTAŻ

Urządzenie przystosowane do montażu natynkowego .Nie zaleca się montowania panelu w pobliżu okien ,drzwi,urządzeń grzewczych lub chłodzących.

 

Parametry

Symbol certyfikatu CE
Materiał Plastik
Zasilanie 230 V
Obsługa Pilot
Prąd 0,1 - 2 A
Regulacja +10 do +30 °C

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij