Cyfrowy regulator ciepła Vents RTS-1-400

  • Kod produktu 9904
  • EAN 4823016255983
  • Producent Vents
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
159 zł

cena netto
129,27 zł

Regulator ciepła Vents RTS-1-400 bez pilota.

ZASTOSOWANIE

Regulator służy do kontroli urządzeń wentylacyjnych  celem utrzymania stałej, żądanej temperatury w systemie wentylacyjnym . Służy również  do regulacji  i sterowania innymi  elementami ogrzewania powietrznego (np. zawory ) . Urządzenie działa automatycznie w trzech różnych trybach pracy (szybko,średnio,wolno).

KONSTRUKCJA

Wewnątrz panelu znajduje się czujnik temperatury ,obudowa jest wykonana z plastiku. Duży podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia łatwą obsługę i odczyt parametrów. Wymiary panelu 88x88x51 mm.

MONTAŻ

Urządzenie przystosowane do montażu natynkowego .Nie zaleca się montowania panelu w pobliżu okien ,drzwi,urządzeń grzewczych lub chłodzących.

Parametry

Kolor Biały
Symbol certyfikatu CE
Materiał Plastik
Zasilanie 230 V
Obsługa Dotykowa
Prąd 0,1 - 2 A
Regulacja +10 do +30 °C
Wydajność 400 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij