megjelenítése / elrejtése menü

  Oferowane marki Istnieje 16 marek

  per page
  • 2 VV

   Czeski producent central rekuperacyjnych

  • Airflow icon

   Już ponad 60 lat brytyjski Airflow Development Ltd. jest jednym z liderów w branży wentylatorów domowych i małych urządzeń wentylacyjnych. U nas firma znana głównie dzięki najpopularniejszym wentylatorom Airflow Icon z automatyczna żaluzją. Nie jest to przypadek, to bardzo praktyczne, stylowe i równocześnie praktyczne rozwiązanie wentylacyjne. Idealne zwłaszcza do montażu w ścianie lub suficie w toalecie albo łazience.

  • Ardes

   W znakomitej jakości oraz ponadczasowej stylistyce wentylatorów marki Ardes wyraża się ponad 50 lat doświadczenia w produkcji mały wentylatorów dla potrzeb gospodarstw domowych. Przy opracowywaniu nowych modeli ta włoska firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, praktyczność i przede wszystkim łatwość użytkowania. Dla zachowania tych wysokich standardów, większość produkcji pozostała we Włoszech. W szczególności dzięki swej wysokiej jakości wentylatory domowe, termowentylatory wraz z nawilżaczami i przenośnymi klimatyzatorami marki Ardes stały się nieodłącznym elementem wielu domów w ponad 40 krajach na całym świecie.

  • Breve Tufvassons

   Breve Tufvassons była stworzona w Polsce w 1898 roku przez trzech przyjaciół. Firma się rozwijała, a mimo tego. że dziś jest częścią renomowanego szwedzkiego koncernu ADDTECH, wszyscy trzej wciąż są jej częścią. Wspólnie z dziesiątkami pracowników nieprzerwanie udoskonalają swoje transformatory, regulatory obrotów i zasilacze. największy nacisk jest kładziony przy tym na jakość produktów i ich innowacyjność. Dzięki temu Breve Tufvassons dostarcza swoje wyroby do krajów sąsiadujących ale również do najbardziej oddalonych zakątków świata.

   0 produkty

  • Dalap

   Dalap jest specjalistą od wentylatorów i techniki wentylacyjnej. W jego ofercie znajduje się wszystko co może byc potrzbne do wentylacji mieszkania, domu, restauracji, warsztatów i wszystkich innych pomieszczeń. Po prostu: jeśli potrzebna jest wentylacja, z marka Dalap uda się na pewno. Nieważne czy w grę wchodzą wentylatory domowe, wentylatory przemysłowe, wentylatory kanałowe, rekuperacja, akcesoria czy inne komponenty, Dalap jest podstawą jakości i pewności

  • Dyson

   Dyson jest synonimem innowacji. Przed 30 laty firma ta opracowała bezworkowe odkurzacze cyklonowe. Gdy już zrewolucjonizowała tę branżę, rozpoczęła rewolucję w suszarkach do rąk. Stad już blisko do produkcji unikalnych wentylatorów i nawilżaczy powietrza. W wentylatorach Dyson nie znajdziesz klasycznych łopat. Żadnych nagłych podmuchów powietrza. Wszystko to dzięki przełomowej technologii Air Multiplier, która tworzy wydajny i niezakłócony przepływ powietrza.

  • Elektrobock

   Złote czeskie ręce. Oto Elektrobock. Firma, która od 1992 roku specjalizuje w projektowaniu i sprzedaży techniki użytkowej dla gospodarstwo domowych. Dziś firma produkuje termostaty, solarne ogrzewacze, czujniki ruchu, dzwonki, sterowniki do oświetlenia, czujniki dymu, okablowanie. I wiele innych

  • evapolar

   "Po co ponosić koszty chłodzenia całego pomieszczenia, gdy w wielu przypadkach wystarczy poprawić temperaturę na kilku metrach kwadratowych?"  - takie pytanie postawili sobie projektanci z Evapolar i szybko znaleźli eleganckie rozwiązanie: stylowe kostki evaSMART i evaLIGHT schłodzi, nawilży a równocześnie i oczyści lokalnie powietrze na 3-4 m2. A co ważniejsze- z minimalnymi kosztami, w stylowym wykończeniu oraz z możliwością zdalnego sterowania przez aplikację mobilna lub podłączenie do sytemu domu inteligentnego.

   0 produkty

  • Kovhron

   Prawie dokładnie pomiędzy słowacką Banską Bystrzyca i Popradem znajduje się siedziba Kovhronu. Firmy, która specjalizuje się głównie w produkcji wentylatorów osiowych, grzejnikach i urządzeniach elektrycznych. W ofercie Kovhronu znajdziemy na przykład wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory ścienne i kanałowe oraz wentylatory do kominków. A do tego cały asortyment akcesoriów: kanały, kształtki i kratki.

  • Master

   Master Climate Solutions. Pierwotnie to była amerykańska firma z Ohio, która już ponad 50 lat jest synonimem przenośnego ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji. Dziś firma to należy do duńskiej grupy Dantherm i dostarcza urządzenia na budowy, do produkcji przemysłowej i wnętrz do wszystkich chyba krajów świata. jej produkty cechuje bezkompromisowa jakość: spełniają wszystkie europejskie standardy i warunki certyfikacji instytutów takich jak TUV i DVGW.