Opaska montażowa z amortyzacją do kanałów 200mm Dalap MCG 200

  • Kod produktu 3295
  • EAN 4823016250193
  • Producent Dalap
  • Dostępność 10 szt. i więcej
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
27 zł

cena netto
21,95 zł

Metalowa opaska zaciskowa do łączenia wentylatorów z kanałami do 200 mm Dalap MCG 200 .

KONSTRUKCJA

Opaska zaciskowa wykonana jest z ocynkowanej stali i warstwy mikroporowatej gumy, która tłumi wibracje oraz hałas. Opaskę łączy się za pomocą dwóch śrub (dołączonych do zestawu)


ZASTOSOWANIE

Opaska zaciskowa jest przeznaczony do szybkiego i niezawodnego połączenia elementów klimatycacji  takich jak:przewody, wentylatory, kratki, kolanka, lub odgałęzienia. Opaska ułatwia montaż i demontaż wentylatorów w celach konserwacyjnych i czyszczenia. Przeznaczona do średnicy 200 mm.

MONTAŻ

Montaż elementu jest niezykle prosty: wystarczy nasunąć na siebie preferowane elementy (cały nasz asortyment jest kompatybilny), założyć opaskę i zabezpieczyć szczelność za pomocą śrub. Opaskę można przymocować do ścian lub sufitu.

Parametry

Kolor srebrny
Symbol certyfikatu CE
Materiał Metal, guma
Montaż Na sufit lub na ścianę
Wykorzystanie Domowe
Średnica 200 mm
Rozmiary Zobacz rys.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij