Opaska montażowa z amortyzacją do kanałów 100mm Dalap MCG 100

  • Kod produktu 3286
  • EAN 4823016250148
  • Producent Dalap
  • Dostępność 10 szt. i więcej
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
23 zł

cena netto
18,70 zł

Metalowa opaska zaciskowa do łączenia wentylatorów z kanałami do 100 mm Dalap MCG 100 .

KONSTUKCJA

Opaska zaciskowa wykonana jest z ocynkowanej stali i warstwy mikroporowatej gumy, która tłumi wibracje oraz hałas. Opaskę łączy się za pomocą dwóch śrub (dołączonych do zestawu)

ZASTOSOWANIE

Opaska zaciskowa jest przeznaczony do szybkiego i niezawodnego połączenia elementów klimatycacji  takich jak:przewody, wentylatory, kratki, kolanka, lub odgałęzienia. Opaska ułatwia montaż i demontaż wentylatorów w celach konserwacyjnych i czyszczenia. Przeznaczona do średnicy 100 mm.

MONTAŻ

Montaż elementu jest niezykle prosty: wystarczy nasunąć na siebie preferowane elementy (cały nasz asortyment jest kompatybilny), założyć opaskę i zabezpieczyć szczelność za pomocą śrub. Opaskę można przymocować do ścian lub sufitu.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Materiał Stal ocynkwana, guma
Montaż Na sufit lub ścianę
Wykorzystanie Domowe
Temperatura pracy od -45 do +40 °C
Średnica 100 mm
Rozmiary Zobacz rys.
Odporność na ogień Tak

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij