Nagrzewnica elektryczna kanałowa 250 mm/9,0kW Vents NK 250-9,0-3

  • Kod produktu 417
  • EAN 4823016230188
  • Producent Vents
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
995 zł

cena netto
808,94 zł

Kanałowa nagrzewnica elektryczna Vents NK 250-9,0-3 o średnicy 250 mm i mocy 9kW do ogrzewania powietrza doprowadzanego przez system wentylacyjny o przekroju okrągłym fi 250 mm

KONSTRUKCJA

Obudowa nagrzewnicy i skrzynka przyłączeniowa wykonana jest ze stali ocynkowanej a elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica posiada gumową uszczelkę w celu zapewnienia hermetyczności przy połączeniu z kanałem wentylacyjnym. Posiada dwa termostaty zabezpieczające przed przegrzaniem. Urządzenie typu Vents NK występuje w różnych wariantach  różniących się mocą oraz średnicą .

ZASTOSOWANIE

Nagrzewnica kanałowa przeznaczona jest do nawiewnego podgrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych i grzewczych.Powietrze przechodzące przez nagrzewnice nie może zawierać żadnych substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, pyłu,sadzy itp. Nagrzewnica jest elementem systemu wentylacyjnego i nie jest przeznaczona do samodzielnego użytku.
 

MONTAŻ

Nagrzewnicę montujemy do kanału wentylacyjnego (Ø250mm) za pomocą klamer.Zamontować urządzenie można w dowolnej pozycji  za wyjątkiem położenia tablicą rozdzielczą w dół (ryzyko gromadzenia się skroplin). Zaleca się stosowanie filtra  przed wlotem do nagrzewnicy który zabezpieczy elementy grzejne  przed zabrudzeniami.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 2,9 kg
Materiał Stal ocynkowana
Zasilanie 400/50 V/Hz
Prąd 13 A
Średnica 250 mm
Przepływ powietrza 660 m³/godz
Moc 9000 W
Wersja Trójfazowy silnik
Wydajność 9000 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij