Nagrzewnica elektryczna kanałowa 250 mm/3,0 kW Vents NK 250-3,0-1

  • Kod produktu 411
  • EAN 4824032008959
  • Producent Vents
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
481 zł

cena netto
391,06 zł

Kanałowa nagrzewnica elektryczna Vents NK 250-3,0-1 o średnicy 250 mm i mocy 3 kW do ogrzewania powietrza doprowadzanego przez system wentylacyjny o przekroju okrągłym.

KONSTRUKCJA

Obudowa nagrzewnicy i skrzynka przyłączeniowa wykonana jest ze stali ocynkowanej a elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica posiada gumową uszczelkę w celu zapewnienia hermetyczności przy połączeniu z kanałem wentylacyjnym. Posiada dwa termostaty zabezpieczające przed przegrzaniem. Urządzenie typu Vents NK występuje w różnych wariantach  różniących się mocą oraz średnicą.

ZASTOSOWANIE

Nagrzewnica kanałowa przeznaczona jest do nawiewnego podgrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych i grzewczych.Powietrze przechodzące przez nagrzewnice nie może zawierać żadnych substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, pyłu,sadzy itp. Nagrzewnica jest elementem systemu wentylacyjnego i nie jest przeznaczona do samodzielnego użytku.
 

MONTAŻ

Nagrzewnicę montujemy do kanału wentylacyjnego (Ø250mm) za pomocą klamer.Zamontować urządzenie można w dowolnej pozycji  za wyjątkiem położenia tablicą rozdzielczą w dół (ryzyko gromadzenia się skroplin). Zaleca się stosowanie filtra  przed wlotem do nagrzewnicy który zabezpieczy elementy grzejne  przed zabrudzeniami.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 2,4 kg
Zasilanie 230/50 V/Hz
Prąd 13 A
Średnica 250 mm
Przepływ powietrza 375 m³/godz
Moc 3000 W
Wersja Jednofazowy silnik
Wydajność 3000 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij