Nagrzewnica elektryczna kanałowa 200 mm/5,1 kW Vents NK 200-5,1-3

  • Kod produktu 410
  • EAN 4823016238924
  • Producent Vents
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
759 zł

cena netto
617,07 zł

Kanałowa nagrzewnica elektryczna Vents NK 200-5,1-3 o średnicy 200 mm i mocy 5,1 kW do ogrzewania powietrza doprowadzanego przez system wentylacyjny o przekroju okrągłym fi 200 mm

KONSTRUKCJA

Obudowa nagrzewnicy i skrzynka przyłączeniowa wykonana jest ze stali ocynkowanej a elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica posiada gumową uszczelkę w celu zapewnienia hermetyczności przy połączeniu z kanałem wentylacyjnym. Posiada dwa termostaty zabezpieczające przed przegrzaniem. Urządzenie typu Vents NK występuje w różnych wariantach różniących się mocą oraz średnicą .

ZASTOSOWANIE

Nagrzewnica kanałowa przeznaczona jest do nawiewnego podgrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych i grzewczych.Powietrze przechodzące przez nagrzewnice nie może zawierać żadnych substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, pyłu,sadzy itp. Nagrzewnica jest elementem systemu wentylacyjnego i nie jest przeznaczona do samodzielnego użytku.
 

MONTAŻ

Nagrzewnicę montujemy do kanału wentylacyjnego (Ø200mm) za pomocą klamer.Zamontować urządzenie można w dowolnej pozycji  za wyjątkiem położenia tablicą rozdzielczą w dół (ryzyko gromadzenia się skroplin). Zaleca się stosowanie filtra przed wlotem do nagrzewnicy który zabezpieczy elementy grzejne  przed zabrudzeniami.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 4,1 kg
Materiał blacha ocynkowana
Zasilanie 400/50 V/Hz
Prąd 7,4 A
Średnica 200 mm
Przepływ powietrza 375 m³/godz
Moc 5100 W
Wersja Trojfazowa
Wydajność 5100 W

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij