Nagrzewnica elektryczna kanałowa 150 mm/5,1 kW Vents NK 150-5,1-3

  • Kod produktu 408
  • EAN 4823016230157
  • Producent Vents
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
849 zł

cena netto
690,24 zł

Kanałowa nagrzewnica elektryczna trófazowa Vents NK 150-5,1-3 o średnicy 150 mm i mocy 5,1 kW do ogrzewania powietrza doprowadzanego przez system wentylacyjny o przekroju okrągłym fi 150 mm

KONSTRUKCJA

Obudowa nagrzewnicy i skrzynka przyłączeniowa wykonana jest ze stali ocynkowanej a elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica posiada gumową uszczelkę w celu zapewnienia hermetyczności przy połączeniu z kanałem wentylacyjnym. Posiada dwa termostaty zabezpieczające przed przegrzaniem. Urządzenie typu Vents NK występuje w różnych wariantach różniących się mocą oraz średnicą .

ZASTOSOWANIE

Nagrzewnica kanałowa przeznaczona jest do nawiewnego podgrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych i grzewczych.Powietrze przechodzące przez nagrzewnice nie może zawierać żadnych substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, pyłu,sadzy itp. Nagrzewnica jest elementem systemu wentylacyjnego i nie jest przeznaczona do samodzielnego użytku.
 

MONTAŻ

Nagrzewnicę montujemy do kanału wentylacyjnego (Ø150 mm) za pomocą klamer.Zamontować urządzenie można w dowolnej pozycji za wyjątkiem położenia tablicą rozdzielczą w dół (ryzyko gromadzenia się skroplin). Zaleca się stosowanie filtra przed wlotem do nagrzewnicy który zabezpieczy elementy grzejne przed zabrudzeniami.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 4,1 kg
Materiał stal ocynkowana
Zasilanie 400/50 V/Hz
Prąd 7,4 A
Średnica 150 mm
Przepływ powietrza 320 m³/godz
Moc 5100 W
Wersja Trójfazowa

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij